Kategoriler
Sayılar

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek neye delalet eder?

Selamunaleykum, Ben 38 yaşındayım, dulum ve kadınım. Benim rüya umarım çok basit, çünkü çoğunlukla sayılar görüyorum son gördüğüm sayılar 2, 4, 11. Bunlar aynı sıraladığım gibi uykumun içinde tek tek önüme geldi ve bunları saydım. Daha bundan öncede 5, 9, 43 sayıları görmüştüm. Bunların muhakkak bir anlamı vardır açıklarsanız çok memnun olur sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Rüya temaları sayı, 2 rakamı, 4 rakamı, 11 sayısı, 5 rakamı, 9 rakamı, 43 sayısı.

Rüyada sayılar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada görülen sayılar bazen çok önemli mesajlar verebilir. Rüyada görülen sayılar iki şekilde incelenebilir.
Birinci olarak her sayının anlamlarının ayrı ayrı incelenmesi
İkinci olarak bu sayıların sırası

Lütfen aşağıdaki linkleri tıklayarak sayıların anlamlarını inceleyiniz.
Rüyada iki görmek
Rüyada dört görmek
Rüyada on bir görmek
Rüyada beş görmek
Rüyada dokuz görmek.

Rüyada sayı saymak bir şeyin fazla veya eksik olması anlamına gelir. Para saymak bilgili olmak, sahip olduğun bilginin faydasını görmeyi ifade eder. Oyun kağıdı saymak kötü bir iş yapmak manası taşır. Yazılı kağıt saymak iltifat etmek, iyi bir şeyler söylemektir. Besili hayvan saymak bolluk, zayıf hayvan saymak ise yokluk anlamına gelir. Yük saymak ticaret yapacağına işarettir. Bu konuda rüyada sayılar görmek sayfasında geniş açıklama bulabilirsiniz.

“Rüyada Sayı Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ağaç ve taş üstünde oyulmuş sayı görmek
Bu ne anlama geliyor? bir kaç bir şeye baktım tatmin olmadım ama korktum, yazılan yazılardan açıklık getiremedim, rüyamda ağaç ve taş üstünde oyulmuş olarak bu rakamı gördüm 7175. Bunun anlamı ne olabilir?

Salim merhaba,
Rüyada görülen sayılar çok önemli bilgiler verebilir ve en önemli konu sayıyı net hatırlamaktır. 7175 sayısını net olarak hatırlıyorsunuz, o halde ilk yapmanız gereken konu bu sayının sizin için bir şey ifade edip etmediğini araştırmaktır. Lütfen düşünün bu bir plaka numarası, telefon numarası, cadde veya sokak numarası olabilir mi?
7175 sayısının mistik analizi bireyselliği temsil eder. Dikkat ederseniz sayıyı oluşturan rakamların tamamı asal sayılar, yani sadece kendine ve bire bölünebilmekte. Bu bireysellik ipucu, gerçek yaşamınızda bir sosyal iletişim eksikliği ya da yalnızlık isteği işareti olabilir.
Lütfen düşüncelerinizi ve gelişmeleri buraya ekler misiniz?

Selamın Aleyküm. Salim, kardeşim aynı rüyayı bende gördüm. Ve, ne anlama geldiğini biliyorum .. Anlatacaklarım seni korkutabilir. Fakat biraz sakinlik göstermen gerekiyor. 7175, sayısı Hasan Karacadağ’ın (DABBE 4) Filminde, bir ağaçta, ve bir taşta, oyulmuş olarak yazılıdır. Bu dinimizde var olan CİNLERİN, birbirlerine yaşadıklarını gönderen bir mesajdır!

Ruyamda bir mezar vardi ama bu gunumuz mezarlarina benzemiyordu basamak basamakti ve ben orda bi kagit buldum uzerinde ise 18 rakamini gordum ve karsimdan bir kiz gelerek o benim annemin mezari dedi ve kagidi biraktim korkuyorum ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir