Kategoriler
Sayılar

Rüyada Sayılar Görmek

Rüyada sayılar neye delalet eder?

Rüyamda dalında yeşil bademler gördüm, arkadaşın eşi bir işte çalışıyor hesap falan yapıyor, bademler çok, böyle sanki yerin altındaymış gibi yeşilimsi berrak bir su var onun içindede bademler var dalında. Sonra 59 000 rakamını söylüyor “sen yapmazsan bile eşinde yapsın bu işi” diyor, rakamı iyi hatırlıyorum. Bu ne demek? Teşekkürler.

Rüyada sayı görmek yorumu

Rüyada sayı görmek maddi kazanç ve eşyaları ifade ederler. Rüyada görülen rakamların anlamı çok önemli kişisel mesajlar verebilir, bunun için rüyada görülen sayıları doğru hatırlamak önemlidir. Bu sayılar sadece size özel bir tarih, adres, yaş, ya da anlamlı bir şey ve önemli bir bilgiyi temsil edebilir.

Rüyanızda gördüğünüz sayı gerçek hayatta sizin hakkınızda çok önemli bilgi verebilir ve bu nedenle rüyalarda görülen sayılar çok dikkatli analiz edilmeli bunun sizin için bir şey ifade edip etmediği araştırılmalıdır.

Bazen de rüyada kimi sayıları duyabilirsiniz. Bu sizin için uyarıcı bir mesaj olabilir daha az uyu, daha çok çalış, daha yavaş git, daha az harca gibi. Aşağıda en çok görülen sayılar listesi bulunmaktadır. Rüya tabirini öğrenmek istediğiniz sayıyı tıklayıp, açıklamaları okuyabilirsiniz.

0, sıfır rakamı
1, bir rakamı
2, iki rakamı
3, üç rakamı
4, dört rakamı
5, beş rakamı
6, altı rakamı
7, yedi rakamı
8, sekız rakamı
9, dokuz rakamı
10, on sayısı
11, onbir sayısı
12, oniki sayısı
13, onüç sayısı
14, ondört sayısı
15, onbeş sayısı
16, onaltı sayısı
17, onyedi sayısı
18, onsekız sayısı
19, ondokuz sayısı
20, yirmi sayısı
21, yirmi bir sayısı
22, yirmi iki sayısı
23, yirmi üç sayısı
24, yirmi dört sayısı
25, yirmi beş sayısı
26, yirmi altı sayısı
27, yirmi yedi sayısı
28, yirmi sekız sayısı
29, yirmi dokuz sayısı
30, otuz sayısı
31, otuz bir sayısı
32, otuz iki sayısı
33, otuz üç sayısı
34, otuz dört sayısı
35, otuz beş sayısı
36, otuz altı sayısı
37, otuz yedi sayısı
38, otuz sekız sayısı
39, otuz dokuz sayısı
40, kırk sayısı
41, kırk bir sayısı
42, kırk iki sayısı
43, kırk üç sayısı
44, kırk dört sayısı
45, kırk beş sayısı
46, kırk altı sayısı
47, kırk yedi sayısı
48, kırk sekız sayısı
49, kırk dokuz sayısı
50, elli sayısı
51, elli bir sayısı
52, elli iki sayısı
53, elli üç sayısı
54, elli dört sayısı
55, elli beş sayısı
56, elli altı sayısı
57, elli yedi sayısı
58, elli sekız sayısı
59, elli dokuz sayısı
60, altmış sayısı
61, altmış bir sayısı
62, altmış iki sayısı
63, altmış üç sayısı
64, altmış dört sayısı
65, altmış beş sayısı
66, altmış altı sayısı
67, altmış yedi sayısı
68, altmış sekiz sayısı
69, altmış dokuz sayısı
70, yetmiş sayısı
71, yetmiş bir sayısı
72, yetmiş iki sayısı
73, yetmiş üç sayısı
74, yetmiş dört sayısı
75, yetmiş beş sayısı
76, yetmiş altı sayısı
77, yetmiş yedi sayısı
78, yetmiş sekiz sayısı
79, yetmiş dokuz sayısı
80, seksen sayısı
81, seksen bir sayısı
82, seksen iki sayısı
83, seksen üç sayısı
84, seksen dört sayısı
85, seksen beş sayısı
86, seksen altı sayısı
87, seksen yedi sayısı
88, seksen sekiz sayısı
89, seksen dokuz sayısı
90, doksan sayısı
91, doksan bir sayısı
92, doksan iki sayısı
93, doksan üç sayısı
94, doksan dört sayısı
95, doksan beş sayısı
96, doksan altı sayısı
97, doksan yedi sayısı
98, doksan sekiz sayısı
99, doksan dokuz sayısı
100, yüz sayısı görmek
666. altı yüz altmış altı
911 dokuz yüz on bir sayısı

“Rüyada Sayılar Görmek” için 37 yanıt

Bir seneye yakın bir zaman önce,hiç tanımadığım bir adamla,çok mutlu bir aşk yaşadığımı ve onun omuzlarında uzandığımı gördüm.
Adamın doğum tarihi 1964, Eylül. Teşekkür ederim.

Kolay gelsin acaba gördüğünüz 496 sayısının anlamını buldunuz mu? bende 496 sayısını gördüm, 496 tane ekmek, ne anlama geliyor acaba?

Sevgili Yagmr ve Asit. Bu tür durumlarda rüyada görülen sayının sizin için ne ifade ettiğini incelemelisiniz. Aksi takdirde elimizde rüyada 496 görmek şuna işarettir gibi bilgi yok. 100 kadar olan sayılar, 666, 911 gibi özel sayılar hakkında bilgiler mevcut. Ekmek rüya tabiri sayfası size faydalı olabilir.

Rüyada sayı görmek
Rüyamda önce 907 sayısını gördüm, sonra ortadaki 0 rakamı silinip 1 yazıldı ve 917 oldu, bu ne demek?

Asiye merhaba, bu sayıların sizin için bir şey ifade edip etmediğini sorgulamanız gerekmektedir.

Rüyada derin bir havuz görülmesi rüyayı gören kişinin tıpkı çocukluk çağlarındakine benzer mutlu ve yaşamdan zevk alacağı günlerin yaklaşmakta olduğuna alamettir.

Rüyamda bir adam benimle konuşuyordu. Bana dedi ki “eğer şimdi ölürsen cennete gidemezsin”. Ben cehenneme gitmek istemediğimi söyledikten sonra adam 32 ve 68 rakamlarını söylüyordu. Rüyam tam detay aklımda olmasa da rakamları net olarak hatırlıyorum. Ve yalnız sabah Ezan okununca uyanabildim. Anlamının ne olduğunu söylerseniz çok sevinirim.

Değerli arkadaşım, rüyandaki adamın söyledikleri aslında senin şuanda bir umutsuzluk yada karamsarlık içine girmene sebep olan bazı şeyler yaşadığını anlatmakta; 32 sayısı istek ve duygularınızı tam ifade edebilmek konusunda eksik olduğunuzu gösterir. Daha cesur, atak olmalısınız mesajı vermekte, 68 sayısı ise Rüyada altmış sekiz sayısı görmek güven duygusu eksikliğini gösterir. 68 sayısı aynı zamanda gerçek yaşamınızda yakınınızdaki bazılarının ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyen davranışlar içinde olduğunu işaret etmektedir. Burada ilginç olan her iki sayıda kendine güven konusuna işaret etmekte, bu konuda bazı sıkıntılar yaşadığınızı ifade etmektedir..

Ruyamda teyzemgilin evindeyiz sanırım eve hırsız girmis ama defterini dusurmus sonra eve polisler geldi evde defter olup olmadığını sordu o defterdede bir sonraki girecegi ev yazılı defterde 45 yazıyordu hırsızı felan yakalamislardi ama eve gelmeden önce bunun anlamı nedir?

Rüyamda deniz kenarındaki gibi kumlara net bir şekilde yazılmış 41 sayısını gördüm baktım baktım dikkatlice sonra uyandım. Anlamını yorumlarsanız sevinirim:)

rüyamda bir otobüs durağında arkadaşım ile bekliyorum, arkadaşıma diyorum o iş kaç gün içinde halledilir, 46 gün içinde halledilir, dedi 46 rakamini net hatırlıyorum daha sonra sus sonra konuşalım burası kalabalık dedi ve benim sorduğum iş gerçek hayatta da olmasını beklediğim işin aynısı

Merhaba sabah 4.50 – 5 sularinda bu ruyayi gorup uyandim, yardimci olabilirseniz sevinirim. Ruyamda gece tek basima bir odada uyurken birden bir sey oluyor ve kucağında bir bebekle bir kadın geliyor, ikisi de kefen benzeri bir seye sarilmis “asirlardir buradayiz, bulunmak istiyoruz” deyip kendi dilini kesiyor ve duvarda kanlı bir sekilde 635 yaziyor. Suanda ruyayi size anlatirken bile icim urperdi ama ruyada bana bunlar soylendiginde sanki sevincli bir haber almis gibiydim, yardimci olabilirseniz sevinirim.

Ben üç sene karşılıksız birini sevdim ve o benden nefret ediyordu. Bugün rüyamda onla ilgili bir sey gördüm. Telefonun ekran kilidini açtığımda üst tarafta çıkan mesajlarda onun mesaj olarak yazdığı bir sayı vardı 23 sayısı bu ne demek oluyor?

Merhaba, ben rüyamda 1249 sayısını gördum bu fisin altinda ne kadar harcama yaptigimizi gosteriyordu bu ruyanin yorumu nedir?

Ruyamda şans oyunu oynamışım, bir kişiye çıktığını görüyorum, 0 16 32 36 37 buraya kadar ve heyecanlanıyorum, altıncı rakamı görmeden uyandım.

Ruyamda 300 rakamini gordum. 300 numarali bir odayi ariyordum, ya otel odasi yada hastane emin değilim. Aradim bir sure bulamadim sonra cok gec buldum. Dahada hatirlamiyorum. Acaba bu ne anlama geliyor.

Bende matematik sınavındayım 28 yazaciğima 280 yazdım silgiyi ararken yanımda bir anda beliren teyzem(nejla) bana silgiyi veriyor ve ben siliyorum ve son olarak 28 yazısı çıkıyor şimdiden teşekkürler…

Rüyam aslında başlangıc olarak değişikti karın yagdığını ardından gündüz olup arkadaslarımla limanda yağmurla beraber büyük dalgalar gördüğümü ardından birden büyuk bir yemek yerinde küçuklerle oturuyordum ve ortamda küçükdü tavan kafama değdiğı için yemek yiyemedim ve ardından 5 metre ilerde benden 1 yaş büyük olanların masasına gittim tanıyordum o kişileri yemegimi yiyemeden.Birden kendimi bir okulmu desem bilemedim bir alanda buldum benden 2 yaş büyük olan abimlerle yarışmaya basladık ve 35 ile 36 sayıları arasında koştuk gercekden değişik bir rüyaydı ama her an her olay ve olayda geçenlerin bi anlama çıktığını sanıyorum sayfa admini hayla burdaysa ĺütfen cevablarmısın sendende duymak isterim.

Sevgilimle aram bu aralar açık gece uyumadan önce mesaj atmıştım ve rüyamda o mesaj karşılık o kadar güzel ve uzun şeyler yazmıştı ki tam 53 adet mesaj diyordu. Ancak resmini değiştirmiş ve bir sürü de askerken resmi vardı üniformalı ateş ederken falan sonra uyandım bunun anlamı nedir?

Rüyamda evimin önünden İETT geçti ve bende numarasına baktım sonra onu evin duvarına yazdım unutmamak için . Eve girince de tekrar hatirlamak için duvara baktım sanki sayıları aklıma kazımak istercesine ama dört basamaklı bir sayiydi ben 74 u net hatırlıyorum sayının tamamı 7464 olabilir. Sizce tabiri nedir?

Rüyamda 200 sayısını gördüm. 200 sayisinin yaninda TL yazıyordu.(200TL) Ne manaya geliyor acaba bilgi verirmisiniz

Merhabalar.
Rüyamda 6 tane kız kardeşimin olduğunu gördüm.Yaşım itibari ile kardeşimin olmasını beklemediğim için şaşırıyorum ve rüyamda diyorumki altız mı doğmuş bunlar. İçlerinden birisi Hayır ben büyüğüm ve tekim onlar beşiz doğdu diyor. Biz normalde 4 kardeşiz. Ve 10 kardeş olduğumuzu sürekli rüyamda vurguluyorum. Sayılar üzerinde durmam beni meraklandırdı. Nasıl yorumlarsınız?

Ayşenur merhaba, gördüğün rüyanın iki önemli unsuru var; kız kardeşlerinin olduğunu görmen ve bunların sayısının 6 olması. Lütfen rüyada kız kardeşi olduğunu görmek ve rüyada altı rakamı görmek sayfalarını incele. Başka sormak istediğin soru olursa lütfen hakkında bilgi vererek, içinde olduğun ruh halini de belirterek yazabilirsin.

Rüyamda bahçeleri ağaçlarla kaplı müstakil evlerin olduğu bir mahallede halamın kızıyla bir yere yetişmeye çalışıyoruz. Gittiğimiz yol boyunca hendek kazılmış. Oldukça uzun,derin ve dar. Çıkan kırmızı topraklar hendeğin kenarında yığılı duruyor. Kuzenime bu yoldan gitmeyelim öbür taraftan dolaşalım diyorum ama dinlemiyor. Karşıya geçmemiz gerektiğinde ben kolayca geçebileceğimiz bir yer buluyorum ama o daha geniş bir yerden atlamaya çalışıyor. Ordan atlama gel buradan geçeriz diyorum. Tam atlamışken ayağı kayıyor ve hendeğe düşüyor. Çok derin 70 m burası diye düşünüyorum. Aşağıda bebek yüzlü bir şekilde uyur gibi görünüyor. Yardım için gerçek hayatta ölmüş olan abisini çağırıyorum. Yorumlar mısınız lütfen.

Rüyada hendek görmek günlük yaşamda kaçınılması gereken bir şey olduğunu ifade eder. Rüyada hendeğe düşmek bir hata yaptığınızı / yapacağınızı ifade eder. Hendeğin derinliğinin 70 metre olduğunu düşünmen ise umutsuz sandığın bir durum veya çarelerin tükendiğini düşündüğün bir olaydan sabır ve azim ile kurtulacağını işaret etmektedir.

Merhaba . Rüyamda iş yerimin elektrik faturası geliyor faturayı elime ali bakiyorum 84 tl gelmis ve ben seviniyorum fatura 100 kusurden 84 tl ye düşmüş diye. Bu rüyanın bana neyi gösterdiğini ya da anlatmaya çalıştığını merak ediyorum. Teşekkür ederim

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında faturalar konusuna kafanı takıyorsan onun yansıması olabilir ya da 84 sayısıyla ilgili bir anlam taşıyabilir. Rüyada seksen dört sayısı kişinin duyguları arasında gezindiğini gösterirken, aynı zamanda aklının bilinçli ve bilinçsiz yönleri arasında seçim yapamadığını da ifade eder.

Rüyamda 9 aylık kızım büyümüş yürüyordu elbise giydiriyorum eşimin abisi karısı var eştim karanlık odada kazıma bakıyor yüzü tuaf sonra salona gidiyorum abisi eşime cek defteri vericek 56 tl ilk miş her bir sayfa yarısını verim diyor sonra eltim hepsini alıp bana veriyor abisi bi tuaf oluyor bende sinirleniyorum anlamam ben diye veriyorum geri ki eltime bir tuaf hasetli gb bana karşı suratı asık bu yaptıylada dalga gecer gby di yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Merhabalar son dönemde değişik sayılar görüyorum..mesela Komşum bana 100tl vermişti..akşam Amsterdama gidecekmişim ama uyuyakaldığımı görüyorum ve bavulumun cebinde 100 ve 50 euro görüyorum..Yanıtlarsanız sevinirim..çok teşekkürler şimdiden

Merhaba, rüyamda eski bir tanıdığımı görüyorum bilmediğimiz bir yere gidiyoruz elinde gelinlik var. Gittiğimiz mekanda kapı üstünde askıda başka bir gelinlik daha vardı Daha sonra elime bir belge veriliyor baktığımda 330.000 TL yazdığını görüyorum. Tanıdığım bayana verilecek olan bir para olduğunu söylüyorlar kağıtda yazan miktarı ben okuyorum. Yorumlarsanız sevinirim tesekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir