Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek neye işarettir?

Ben rüyamda İstanbul’da olduğumu gördüm ve başka şehirdeki eski okulumda oradaydı, okulda sazımı arıyordum daha sonra her yerde arkadaşlarıma sordum o saz bana öğretmenim hatırası, benim için çok önemli” diyordum. Daha sonra bir arkadaşım telleri kopuk  bir şekilde getirdi, ağlamaya başladım, arkadaşlarıma müzik dinletemeden Antalya’ya geri gideceğim için üzgün olduğumu söyledim ve rüyam bitti, bunun anlamı nedir?

Rüyada saz görmek yorumu

Ayşegül selam. Rüyada saz görmek, yaşamın günlük kargaşasından kısa bir süre uzaklaşıp, dostlarınla vakit geçirmen gerektiğini temsil eder.

Rüyanda sazını kaybedip sonra bulman hayal ettiğin bir buluşmanın zamanında olmayacağını, gecikeceğini simgelerken, tellerinin kopmuş olması bu isteğinin gecikmeli gerçekleşmesinin sende üzüntü yaratacağını ifade etmektedir.

Rüyada saz çalmak, saz çaldığını görmek, sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada saz çalan birini görmek, saz çalındığını görmek, saz sesi duymak, gerçek hayatınızda düzeltmeniz gereken bir durum ya da konu olduğunu işaret eder. Bu sorunu aşmak için ılımlı, daha sempatik ya da sevecen davranmak gerekebilir.

“Rüyada Saz Görmek” için 2 yanıt

Rüyada saz çalmak, saz çaldığını görmek, sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir