Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Seans Görmek

Rüyada seans görmek neye çıkar?

Merhaba, İzmir’den Duygu ben. Normalde pek rüya görmem ama şu son 2-3 gündür baya rüya görüyorum. Size rüyamı soracaktım. Ben ve 6 yaşındaki kız kardeşim bir şeyden dolayı bir avm ye gitmişiz. Orada üst kat girişini bulamadığımdan önden giden kişiyi takip ediyorum, oda beni yanlış yere götürüyor. Benden sonra 2 erkek arkadaşı ve 3 kız geliyor. Ben tedirginim fakat aşağıya iniyorum hemen. Sonra kardeşimle sinemaya filme giriyoruz. Ama güya o film için annem “izletme çocuğa, küfürlü film” diyor.

Ben de anneme ama anne bir sonraki seans 2 saat sonra” diyorum, annemde “küfürlü filme gitmektense 2 saat oyalanın sonraki seansa, başka filme girersiniz” diyor. Neyse oyalanıp diğer filmi izliyoruz. Daha sonra aşağıya iniyoruz. Karşıdan karşıya geçmek için yan taraftaki bir kızın koluna giriyorum. Ama o kızı asla tanımıyorum. Kızla geçen diyalog da şöyle “neden koluma girdin”. Bende dedim ki “karsıya geçemezdim” diye. Bu kadar yorumunuzu bekliyorum. Saygılar. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, karısık.

Rüyada seans görmek yorumu

Duygu merhaba, rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder. Rüyada alışveriş merkezini gezmek, gezdiğini görmek sosyal yönünüzü geliştirme, insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradığınızı işaret eder. Rüyada sinema görmek, sinemaya gitmek, sinemaya gittiğini görmek, sizin duygu ve / veya eylemler karşısında kendinizi korumak için çalıştığını gösterir.

Rüyada seans görmek içgüdüleri, rahatlama, bilinç, ruhsal durum anlamlarını simgeler. Seansa girmek, seansa katıldığını görmek küçük ayrıntılara odaklanmak yerine, ruhsal farkındalık keşfetmek anlamlarını ifade eder. Seans nedir? meslek veya sanatını yapan bir kişinin yanında, o kimsenin mesleğiyle ilgili bir iş için harcanan süresi belli, yinelenebilir zaman dilimi. Sinema, tiyatro, konser gibi sanat dallarında yapılan gösterilerden her biri. aralıksız bir iş için harcanan süre. Örnek sinema seansı, tiyatro seansı, konser seansı gibi.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise, reel hayatta içinde bulunduğun içe kapalı ruh halinden kurtulmak, daha iyi sosyal ilişkiler kurmak, kendine daha güvenli biri olmak için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Seans Görmek” için bir yanıt

Rüyada seansa girmek veya rüyasında seansa katıldığını görmek hakkında deneyimlerinizi lütfen arkadaşlarla paylaşın, inanın bir gün birisinin işine yarayacaktır. Görüş ve düşüncelerinizi bilgi hazinemiz için çok değerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir