Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sebepsiz Ağlamak

Rüyada sebepsiz ağlamak neye işaret eder?

22 yaşında üniversite öğrencisi, bekar bir bayanım. Rüyamda kına gecem yapılıyor ve şu anki erkek arkadaşımla evleniyorum. Yöresel bir gelinlik giymişim başımda kırmızı örtü var. Önceleri gülüp oynarken sıra kına yakmaya geldiğinde birden sebepsiz ağlamaya başlıyorum. O kadar ki yüzüme su serpiyorlar kayın validem sarılıp yatıştırmaya çalışıyor. Herkes şaşırıyor. Ama rüyamda istediğim kişiyle evleniyorum ve mutluyum, sadece annecim çok özleyeceğim sizleri diye ağlıyorum.

Etkisinden kurtulamadım. Açıklarsanız sevinirim, rüyada nedensiz ağladığını görmek ne demektir? Rüya unsurları; evlenmek, erkek arkadaş, evlilik, kına gecesi, Yöresel gelinlik, başında kırmızı örtü, kına yakmak, kına yakıldığını, ağlamaya başlamak, kayın valide, anneyi özlemek.

Rüyada sebepsiz ağlamak neye yorulur?

Rüyada kendi kına gecesini görmek, kınanın yakıldığını görmek benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.

Rüyada sebepsiz ağlamak, nedensiz yere ağladığını görmek, neden ağladığını bilememek, yaşamda yeni bir tavır almak ve yaşama karşı yeni bir tutum içinde olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sebepsiz Ağlamak” için 4 yanıt

Rüyada ağladığını görmek
Merhaba, Son gece rüyamda kafama takılan bir olay gördüm.
Sevdiğim kızla son 2 haftadır aramızda ciddi sorunlar yaşıyoruz ama bu sorunun kaynağı biz değil, etrafındaki birkaç insan. Ikimizde çok mutsuzuz. Ne kadar iyi bir sohbetimiz olsa da sonu hep kavgaya dönüşüyor.

Rüyaya gelince:
O kızla telefonda konuşuyorduk ve O çok üzgündü ve hattâ sessizce ağlamaya başladı. Ben ise gülüyordum ve ters ters gıcık cevaplar veriyordum. Sonra telefonu yüzüme kapattı. Bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Allah kolaylık versin. Selametle

Rüyanız öz-değer ve gerçek içsel değerleri kabul etmekte zorlandığınızı, onun bazı yönlerini içinize sindiremediğinizi işaret etmektedir.

Rüyamda sevdigim erkegi gördüm.Ben aglıyordum, sevdigim erkek bana ” agla çok tatlısın” dedi . sonra bana kaçamak gözlerle baktı. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Aşkın merhaba,
Ben bu rüyada bir mesaj bulamadım. Dilersen sevgili ve ağlamak sayfalarını okuyup kendin mesajı tespit etmeyi deneyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir