Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sebze Hali Görmek

Rüyada sebze hali görmek ne demektir?

Merhaba, ben 11 ay önce babamı kaybettim. Dün gece rüyamda Biz bir evdeyiz ve Rahmetli Babam gelmiş, ama ölmüş olduğunu biliyoruz. Sonra Annem ve ben birden bir sebze hali gibi bir yerdeyiz ve yanımıza annemin tanıdığı bir abla geliyor, Babamın Kabrini ziyaret ettiğini, orada annemin mezar tasına yazdırmış olduğu Allahın 99 ismini gördüğünü ve orada bir ismin eksik olduğunu söylüyor. Hatta “resmini çektim bakın” diyor.

Fotoğrafta Rahmetli Babamın kabri var ve Allahın 99 ismi yazılmış, sonra iyi bakıyorum Anne bak 98 diyorum. Annem bakıyor “evet ben fark ettmistim zaten, şimdi izine gidince yaptircam yani düzeltirecem” diyor. Lütfen bu rüya mı yorumlar misiniz. Çok teşekkür ederim. Allah Razı olsun. Gönderen Cemile.

Rüyada sebze hali görmek ne demektir?

Sevgili Cemile,

Bu güzel rüyayı gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Öncelikle sevgili babanıza Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabırlar dilemek istiyorum. Lütfen bir müsait zamanınızda Allah’ın isimleri – Esma-ül Hüsna sayfasını okuyunuz. Rüyanızda rahmetli babanızın mezar taşına Allah’ın güzel isimlerinden 98 inin yazılıp bir tanesinin eksik kalmış olması derin anlam içerebilir. Eksik olan ismi hatırlayabilseniz belki de inanılmaz bir mesaj çözebilirdik.

Her şeye rağmen rüyanızın hayatınızda bir eksikliği ( büyük ihtimalle manevi bakımdan ) işaret ettiği söylenebilir. Bu babanızın eksikliğini hissetmeniz de olabilir, yapmanız gereken görevlerden biri aksatmış olabileceğinizi de gösterebilir.

Rüyada hal görmek ticaret erbabı için helal alışverişe diğer insanlar için hayırlı kazanca işaret eder.  Hal sebze meyve hali anlamındadır. Rüyada halden sebze meyve almak, hale gitmek, hale girmek, halde olduğunu görmek alınan veya görülen sebze meyvenin rüya tabirine göre yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir