Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Seccade Görmek

Rüyada seccade görmek neye işaret eder?

Rüyada seccade görmekRüyamda ablamı gördüm, ablam bana “sana verdiğim seccademi geri ver” dedi, bu ne anlama geliyor. Birde rüyada yengemin birilerinin koltuk altındaki tüylerini aldı, “benimkini de al dedim”, “sonra alırım” dedi, bu neye işaret ediyor? şimdiden teşekkürler.

Rüyada seccade görmek neye yorulur?

Rüyada ablayı görmek sevginin ve şefkatin simgesidir. Rüyayı gören kadın ise: Bir bayan rüyasında ablasını görürse bekar ise iyi bir evlilik yapacağına işarettir, evliyse bir kız çocuğu dünyaya getireceğine işaret eder.

Rüyada seccade görmek bekarlar için iyi huylu biriyle çok güzel evlilik yapılacağına, evliler için bolluk, ferahlık işaretidir. Seccadede namaz kıldığını görmek, hacca gitmeye yorumlanır. Rüyada namazla, namazlık terimleri de aynı manadadır.

Rüyanızda ablanın bir başkasının koltuk altı tüylerini alması onun hakkında yeni bir aşka adım atmak, zaten evli veya ilişkisi varsa o konuda güzel gelişmelere işarettir. Senin tüylerini almaması senin aşk hayatında bir süre boşluğa işarettir.

“Rüyada Seccade Görmek” için 4 yanıt

rüyamda kırmızı seccadeye sarılı ince uzun bir yılanın omzumla boğaz arasındaki boşluğunu ısırdığını gördüm ne anlama geliyor olabilir?

Rüyada yılan ısırması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir.

merhaba. ben rüyamda namaz kılıyordum namazımı bitirdikten sonra namaz kıldığım seccadeyi annem kesmiş. arada cam var ve anneme neden kestiğini soruyorum o da ‘zaten güzel değildi yenisini yaparsın’ diyor. seccadenin kesilmesi ne anlama geliyor?
rüyamı yorumlar mısınız? Allah’a emanet olunuz hayırlı günler.
teşekkür ederim.

Rüyamda bir mezarlıktayım ve bir mezarın topraklarını ellerimle etrafa saçıyorum, o sırada yanımdaki birisi “saçtığın toprak, senin mezar toprağın” dedi. Ben şaşırdım “ne alaka, ben ölmedim ki benim mezarım olsun” diyorum. Yanımdaki kişi “sen öldün, sana söylemediler mi” diyor. Etrafa bakıyorum ileride bir seccade açılmış ve yanında bir kaç kişi birbirlerine su dökerek abdest alıyorlar. “Bunlar kim, ne yapıyorlar burada” diyorum, yanımdaki kişi “bunlar namaz kılan ölüler, namaz vakti mezardan çıkıp namazlarını kılıp yeniden mezarlarına dönerler” diyor. Rüyam çok karışıktı, ne olur cevap verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir