Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Seçim Görmek

Rüyada seçim neye delalet eder?

Rüyamda kurt adamlar ve vampirler savaşıyordu, bana bir seçim yapmamı söylemişlerdi, ben ise hiç birini seçmedim, saklandım. Birinden birini seçersem sevdiğimi diğerini seçersem hayatımın mahvolacağını biliyordum.

Savaş bittikten sonra geriye kalan kurt adamlar oluyordu, bu rüyayı görmeden yani uyumadan önce aşık olduğum kişiyi nasıl bulacağım diye düşünüyordum. İki seçim ya sonsuzluk ya da ölene dek kendinden kaçmak gibi geliyordu bu iki seçim, yardım eder misiniz?

Rüyada seçim yapmak yorumu

Zehra selam,

Rüyada kurt adam görmeniz hayatındaki korku, bastırılmış öfke, şiddet ve kontrol edilemeyen duyguları gösterir. Rüyada vampir görmek çevrenizdeki insanların sizi üzdüğünü, iyiliklerinizi suistimal ettiğini gösterirken rüyanın asıl mesajı onların bu kötü niyetli yaklaşım ya da davranışlarına daha fazla izin vermeyin şeklinde yorumlanır.

Rüyada seçim görmek rüya sahibinin bir konuda kararsızlık yaşadığını, tercihini hangi yönde kullanacağına karar veremediğine işaret eder. Rüyada seçim yapmak, bir şeyi ya da birini seçmek, seçtiğini, karar verdiğini görmek, üzerinizdeki kararsızlıktan kurtulmak için adım attığınızı, atacağınızı simgeler.

Seçim sandığı görmek içgüdüsel doğanızda yıkıcı dürtülerin ağır bastığı anlamına gelir. Bu çıkarlarını veya yaşamınızın bir yönünü korumaya çalışmaktan kaynaklanabilir. Oy sandığı, seçim kutusu, oy kutusu görmek görmek aynı manaya gelmektedir. Seçim torbası görmek de seçim sandığı gibi yorumlanırken rüyada seçim torbası taşımak veya taşıdığını görmek ise rüya sahibinin gerçek hayatta çevresinden birinin ya da birilerinin vereceği bir kararda rol oynayacağını, kişinin karar vermesinde etkisini olacağını gösterir.

Seçim konuşması ise bazı iç mücadele ya da çatışma yaşıyor olduğunu gösterir. Endişelerinizden kaçmamak, onları giderecek çözümler bulmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada referandum görmek kendi idealleri ve değerleri ile başkalarının değerleri arasında bir iç savaş anlamına gelir. Rüyada halk oyu, halk oylaması aynı zamanda günlük hayatta bazı çatışmalara bir çözüm aradığınızı ifade eder.

“Rüyada Seçim Görmek” için bir yanıt

Oğlen vakti uyurken bir rüya gördüm, ruyamda yigenimle doktorundan kontrollerimi yaptırmış ablamin yanina yani eve giderken ablami dolmuş duraginda gördüm, bana birden haydi teyzemgile gidiyoruz dedi ve dolmuşu beklemeden hemen taksiye bindik, taksiye teyzemgilin adresini dedik taksici oraya dogru yol aldi ve hiç beklenmedik anda arabaya ablamin arkadasini da aldik, 1 – 2 kilometere gittiksen sonra önümüze bir dik yokuş geldi, oradan taksi cikmaya başladı, tam ciktiginda yolun iniş tarafı yokmuş gibi göründü ama tren rayi gibi varmış ama dar, oradan inmeye basladi taksi ama biz öleceğiz düşüncesine daldik. Ölmedik yine düz yola devam ettik ayni yol yeniden geldi orayida geçtik, şoför bize “şurada araba asansoru var oraya girelim vakit kazanalim” dedi, “tamam” olur dedik ve gittik, arabayi asansore bindirdi sonra adam bindi asansore ve 2 kata indi ardindan bir asansorede biz bindik ve 2 kata inip arabaya bindik yola devam ettik yoldan gecerken seçim oldugun ablamin aklina geldi ve hemen okula gidip oy kullanmak icin siraya girdik, önce bana geldi sıra sonra ablamin arkadaşına sonrada ablama oylarimizi kullandık ve araca gittik, bu seferde soföre teyzemgile gitmekten vazgectigimizi, bizi evimize goturmesini nasil diyeceğiz diye düşünüyoruz ve düşünürken birden yanımdaki ilaclara baktim ve saydım, yanimdaki ilaçlar yeterli sayi olmadigini gorunce ablama dedim eve gitmeliyiz kesin şoföre de ilacim yeterli değil dedim ablam tamam dedi ve uyandım lütfen bu ruyamı aciklarmisiniz bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir