Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Seçmelere Katılmak

Rüyada seçmelere katılmak neye çıkar?

Merhaba evli, 29 yaşında bir bayanım. Çocuğum yok. İş durumum belirsiz ve sıkıntılı. Rüyamda önce bir okulda bir seçmelere katılıp kazanamadığımı ve çok kızıp bir cam kırdığımı gördüm. Sonra dışarıda sokakta bir grup toplanmış insan vardı onlara bakarken biri üstüme atlayıp beni yere yatırdı, ellerim kaldırımın üstünde kaldı öyle. Sonra kanat çırpma sesleri duydum, iki tane güvercin biri sağ biri sol elimin üstüne kondu, bende sakince sağ elimde duran güvercini parmaklarımla kuyruğundan tutup yakaladım ve hiç kaçmadılar. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada seçmelere katılmak tabiri

 

Rüyada seçme görmek yaşamın acımasız rekabetini temsil eder ve kişinin bu şartlara uyum göstermesi gerektiğini belirtir, başarılı olmak için gerekirse yeni yol veya metot denemesi gerektiğini işaret eder. Seçmelere katılmak kişinin uyanık yaşamda bir kendini kanıtlama durumu ile karşı karşıya kaldığını ifade eder. Seçmeleri kazanmak kişinin kendine olan güveni gösterir, bu güven sayesinde her zaman başarılı olacağını ifade eder. Seçmeleri kaybetmek kişinin kendine güveni olmadığını veya bir nedenle kendine güvenini kaybettiğini gösterir.

Rüyada kızmak, birine veya bir şeye kızdığını görmek rüyayı gören kişinin kafanızdaki bir şeyin onu rahatsız ettiğini ve bu sorunu nasıl çözeceğini bilmediğini ifade eder. Cam görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada cam kırdığını görmek kişini  yaşamında çok önemli bir dönemeçte olduğunu temsil eder, bunun gerginliğini yaşadığını anlatır.

Kanat sesi duymak ya da bir kuşun kanatlarını çırptığını görmek kişinin sahip olduğu yetenekleri, almış olduğu eğitimi doğru olarak kullanması halinde sorunlardan daha kısa bir sürede kurtulacağına yorulur. Bakınız rüyada kanat görmek sayfası. Güvercinlerin ellerine konması rüya sahibinin talihinin açılacağına, şanslı bir döneme gireceğine işaret eder. Bu konuda geniş bilgi güvercin rüya yorumu sayfasında yer almaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüyanın oldukça güzel ve güçlü mesajlar verdiği görülmektedir, her şey gönlünüzce olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir