Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sedye Görmek

Rüyada sedye görmek neye işarettir?

Merhaba. Kız kardeşim gerçek hayatta avm hastası ( Anevrizma – Beyin Kanamaları hastalığı ). Rüyamda onu sedyede taşıyordum, birden sedye devrildi yere düştü, başının etrafı alnından arkaya doğru beyaz bir bezle sarılıydı, sonra ayağa kalktı, bezin altından hafif bir akıntı vardı, su gibi berrak. Sonra doktor baktı. Yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim. Ayça.

Rüyada sedye görmek yorumu

Rüyada sedye görmekAyça merhaba, sevgili kardeşinize acil şifalar diliyorum. Rüyada sedye görmek hastalık anlamına gelir ki zaten bu hastalığı yaşıyorsunuz. Sedyenin devrilmesi bana göre yaşanılan hastalıkta bir durum değişikliğini ifade etmekte, bezin beyaz olması, akıntının şeffaf olması, kan görülmemesi bu değişikliğin olumlu yönde seyredeceğini göstermektedir. Lütfen kardeşinizin iyileşme haberini ekler misiniz?

Rüyada sedye üzerinde yatmak rüyayı gören kişini ve çok yakını birinin şu anda sağlık sorunu yaşadığını ancak yakında sağlığına kavuşacağını gösterir. Sedyeyle taşınan birini görmek ciddi bir hastalık geçirmeye veya birinin sağlık haberini duymaya işaret olabilir. Sedyeden kalkmak hastalığı yenmek, iyileşmek anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sedye Görmek” için 5 yanıt

Teşekkür ederim admin, yorumun için, inşallah hayırlara vesile olur rüyam. Şuan beyin kanaması riski var, eğer en kısa zamanda anjiyografi yapılmazsa. Çok tehlikeli bir şey olduğu içinde yaptırmaya korkuyoruz, durumunda bir değişiklik olursa paylaşırım. İlginiz için teşekkür ederim.

İyi günler. Rüyamda markete gidiyorum ve aniden market çalışanlarından biri rahatsızlanıyor, ambulans çağırıyorum “hastahaneler dolu götüremeyiz” diyorlar, bende sedyeyi alıp, elimde ite ite koşmaya başlıyorum, bizim evin önünden geçiyorum haykırarak anneme anneanneme bağırıyorum, annem cama çıktığında “anne şehit oldu” diyorum yine ağlayarak sokağın sonuna doğru itiyorum sedyeyi. Bu ruya beni çok etkiledi yorumlarsaniz sevinirim

Beyza merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta henüz karşılanmamış bazı ihtiyaçların olduğunu simgelemekte aynı zamanda bu yüzden kafanın karışık olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada jinekoloğa gitmek
Merhabalar; Bugün rüyamda jinekoloji doktoruna muayene olmaya gittim ve sedyeye yatmami ve bacaklarımi kaldirmami soyledi. Sonra onu beklerken odanin kalabaliklastigini ve bir anda bacaklarimin altında bir kadinin bir bebeğin bezini değiştirdiğini fark ettim. Iyi ki gordum sizi yoksa bebeğe zarar verebilirdim dedim. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

Rüyada jinekoloğa gittiğini görmek rüya sahibinin kadın sağlığı konusunda endişelerinden kurtulmaya karar verdiğini ve bu konuda adım attığını / atacağını gösterir. Bakınız rüyada jinekolog görmek rüya tabiri sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar bilinç altınızdaki anne – bebek – çocuk sahibi olmak vb konulardaki bazı duygu ve düşüncelerin yansımasına benzemektedir. Hakkınızda yeterli bilgi olmadığı için daha fazla yorum yapılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir