Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sefil Görmek

Rüyada sefil birini görmek neye çıkar?

sefil

Merhaba. Rüyamda uzun süredir görmediğim bir okul arkadaşımı gördüm, hayırdır inşallah. Rüyada deniz kenarında oturuyorum, martıları seyrediyorum, birden enseme “şappp” diye bir tokat yedim ve birisi “murat napıyon lan” diye arkamdan bağırdı. Bu sesi tanıyordum ama çıkaramadım önce. Kafamı çevirdiğimde yıllardır görmediğim lise arkadaşım Ayhan’ı tanıdım. Ayhan çok çökmüş, zayıflamış, saç – sakalı birbirine karışmış, sefil bir haldeydi. bu rüya ne demek istiyor. Ayhan zor durumda olabilir mi?

Rüyada sefil birisini görmek yorumu

Ayhan selam, rüyanızda okul arkadaşınızı görmeniz aslında ihtiyaç duyduğun kendini güvenli hissetme, sıcaklık ve sevgi anlamlarını simgeler. Arkadaşların ile arandaki ilişki bağlarını ve endişelerini ifade eder.

Sefil sefalet, yokluk içinde, perişan halde bir insan demektir.
Rüyada sefil birini görmek kişinin mali durumunda bir değişiklik ortaya çıkacağını belirtir. Zengin birisi rüyasında sefil birini görürse malında azalma, zarar yaşar. Fakir birisi rüyasında sefil halde bir kişiyi görürse maddi durumunda iyileşme olacağının işaretidir. Rüyada sefil olduğunu görmek rüyayı gören kişinin önünde kendisini bekleyen zor dünler olduğuna yorulur.
Rüyada sefil birine yardım ettiğini görmek hayırlı bir iş, bol kazançlı bir alışveriş, helal para demektir. Rüyada sefiller görmek maddi yaşamınızda önemli değişilikler olacak, dostlarınızın yardımına muhtaç kalacaksınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir