Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek neye işaret eder?

Rüyamda şeftali gördüm. Selam bu aralar biraz fazla rüyalarla uğraşıyorum, sanırım ruh halimiz ve bilinç altımız rüyalarımızı fazlasıyla etkiliyor. Geçen akşam rüyamda eşimle beraber 2 bidon dolusu şeftali gördüm, sarı renkli büyük şeftaliler. Sonra da annemi görüyorum, eğilip bidonların içindeki şeftalilere baktı ama konuşmadı, sonrada çekip gitti. Rüyadan uyandığımda içimden “annem hasta olmasın” dedim. Sabırla rüyamı okuduğunuz için önceden teşekkürler.

Saygılarımla. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada şeftali görmek neye yorulur?

Rüyada şeftali görmekDeğerli okurum, öncelikle zarif mesajınız için teşekkür ediyorum. Sizinki gibi rüyaları okumak, yanıtlamak bize mutluluk veriyor. Gelen rüyaların büyük bir kısmını önce Türkçe’ye çevirip! anlamaya çalışıyoruz ve ne yazık ki bunlar genellikle lise veya üniversite öğrencisi kardeşlerimize ait. Sizinki gibi düzgün Türkçe çok az geliyor.

Rüyanızın iki ana unsuru var ; şeftali ve annenizi görmeniz.

Rüyada şeftali görmek evlilik ya da evliler için aile yaşamında mutluluk, yenilikler işaret eder.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla annenizin durumu anneyi üzgün görmeye çok benziyor ve rüyada anneyi üzgün görmek bir hastalık, sıkıntı veya karmaşa işareti olabilir. İnsanın annesiyle arasında çok güçlü bir bağ vardır ve anneler çocuklarının ruh durumunu çok uzaklardan dahi hisseder.  Onu üzülmüş görmeniz bilin ki büyük ihtimalle size üzüldüğü içindir. Hakkınızda bu konuda bilgi vermediğiniz için net bir yorum yapamıyorum.

Rüyada şeftali yemek Bekar bir erkek için zengin ve iyi huylu, güzel bir insanla mutlu bir evlilik anlamına gelirken, bekar kız için iyi huylu bir erkekle evlenmek işaretidir. Şeftalileri ağaçta görmek, ünlü ve zengin birisiyle evlenmeye işaret eder. Evliler için rüyada şeftali görmek, bolluk, bereket içinde mutlu ve huzurlu bir hayat anlamına gelir. Rüyada olgun şeftali aldığını görmek para ve gayri menkule yatırım yapmak anlamına gelir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir