Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek neye işaret eder?

Rüyamda şeftali gördüm. Selam bu aralar biraz fazla rüyalarla uğraşıyorum, sanırım ruh halimiz ve bilinç altımız rüyalarımızı fazlasıyla etkiliyor. Geçen akşam rüyamda eşimle beraber 2 bidon dolusu şeftali gördüm, sarı renkli büyük şeftaliler. Sonra da annemi görüyorum, eğilip bidonların içindeki şeftalilere baktı ama konuşmadı, sonrada çekip gitti. Rüyadan uyandığımda içimden “annem hasta olmasın” dedim. Sabırla rüyamı okuduğunuz için önceden teşekkürler.

Saygılarımla. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada şeftali görmek neye yorulur?

Rüyada şeftali görmekDeğerli okurum, öncelikle zarif mesajınız için teşekkür ediyorum. Sizinki gibi rüyaları okumak, yanıtlamak bize mutluluk veriyor. Gelen rüyaların büyük bir kısmını önce Türkçe’ye çevirip! anlamaya çalışıyoruz ve ne yazık ki bunlar genellikle lise veya üniversite öğrencisi kardeşlerimize ait. Sizinki gibi düzgün Türkçe çok az geliyor.

Rüyanızın iki ana unsuru var ; şeftali ve annenizi görmeniz.

Rüyada şeftali görmek evlilik ya da evliler için aile yaşamında mutluluk, yenilikler işaret eder.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla annenizin durumu anneyi üzgün görmeye çok benziyor ve rüyada anneyi üzgün görmek bir hastalık, sıkıntı veya karmaşa işareti olabilir. İnsanın annesiyle arasında çok güçlü bir bağ vardır ve anneler çocuklarının ruh durumunu çok uzaklardan dahi hisseder.  Onu üzülmüş görmeniz bilin ki büyük ihtimalle size üzüldüğü içindir. Hakkınızda bu konuda bilgi vermediğiniz için net bir yorum yapamıyorum.

Rüyada şeftali yemek Bekar bir erkek için zengin ve iyi huylu, güzel bir insanla mutlu bir evlilik anlamına gelirken, bekar kız için iyi huylu bir erkekle evlenmek işaretidir. Şeftalileri ağaçta görmek, ünlü ve zengin birisiyle evlenmeye işaret eder. Evliler için rüyada şeftali görmek, bolluk, bereket içinde mutlu ve huzurlu bir hayat anlamına gelir. Rüyada olgun şeftali aldığını görmek para ve gayri menkule yatırım yapmak anlamına gelir.

“Rüyada Şeftali Görmek” için 4 yanıt

Merhaba Rüyamda kız kardeşimle birlikte bir tanış insanın arabasıyla eve gidiyoruz. Fakat bizi evin yakınlarında bir yolda indiriyor. Yolun ortasında iki kapı. Kız kardeşime “o kapıdan gitmeyelim bir çok insan var” diyorum. Diğer kapıdan geçiyoruz, toprak dolu yolda yürüyoruz. Sonra benim elimde şeffaf bir kutu içinde soyulmuş mandalinaya benzer şeftali varmış. Kız kardeşime de ikram ediyorum fakat o yemiyor ben yiyorum. Sonra ben büyük balıklar kızartıyorum ve beyaz şeffaf poşetin içinde koyuyorum. Annemi görüyorum bana sessiz konuş sessiz konuş diyor. Ben de sessiz konuşuyorum daha ne kadar sessiz konuşabilirim diyorum. Kızıyorum ve tükürme eyleminde bulunuyorum. Rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi günler. 34, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Sevil merhaba, görmüş olduğun rüya önünde iki seçeneğin olduğu bir tercih yapma durumu olduğunu ve yapacağın tercih sonucu hayatında yenilikler olacağını ve mutluluk verici güzel şeyler yaşayacağını ve evlilik yolunda çok olumlu gelişmeler meydana geleceğini ve bu sevinci sevdiklerinle paylaşacağınız temsil etmektedir.

Merhaba, Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, bence en doğru rüya yorumlari barindiran site sizsiniz. Rüyamda yeşillikli ağaçlı bir yerde oturuyordum. Festival gibi bir şey vardi galiba. Hava cok güzel günesliydi. Karsimda ihtisamli büyük bir meyve ağaci vardi. Ağaçta henüz olgunlasmamis büyük ve taze erikler vardi. Kalkip agactan iki tane erik kopardim. Sonra geri dönerken yan tarafta bir musluk vardi, meyveleri tam yikayacakken, birinde kocaman bir arı vardi. Ari meyvenin icine saplanip ölmüs. O meyveyi yere attim. Diger meyveyi yikadim. Fakat o an meyve şeftaliydi. Sonra oturdum ve şeftaliyi yemeye basladim. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim. Tesekkürler. Yaş 28, bekar, kadin ve part time calisan.

Merhaba, 33 yaşındayım memurum. Ruh hali normal. Rüyamda rengi çok hoş güzel bir şeftali görüyorum. Şeftalinin üzerinde saç teli uzunluğunda tüyler var bu tüyleri temizliyorum. Yorumlarsaniz sevinirim. Ayrıca siteniz çok güzel ve yorumlarinizdan çok memnunuz lütfen bu işi bırakmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir