Rüyada Şehir Görmek

Rüyada şehir görmek neye işaret eder?

Sanki başka bir yaşamım var dı rüyamda. Uyuduğumda o yaşamımdan kaldığım noktadan devam ediyordum sanki. Çok büyük bir şehir görüyorum,yanımda 2 kişi ile birlikte bilmediğim bir şehirdeydim. Fazla detaya girip sizi de sıkmak istemiyorum ama bu rüya rüya olmaktan çok sanki benim bir realitemdi sanki.

Bu şehirde ben kayboluyordum ve telefonumu birine çaldırmıştım, sonra onun peşinden gittik, “sattın bize bunu” dendi. Sonra bir baktım ki telefonum duruyor, aldım şarjı bitmişti. Şehirden ayrılıp kendi memleketime dönmek istiyordum ama şehir çok ama çok büyük ve karışıktı bir türlü çıkamıyordum.

Sonra bir yere girdik bu 2 insanla, girdiğim yerde eğlence merkezi gibi bir yerdi. Onlar keyfine bakarken ben diken üstünde oturuyordum sanki. Hep o yerden kurtulma çıkabilme planı yapıyordum. Sonrasını anımsayamıyorum ne yazık ki ama bu rüyanın etkisinde çok kaldım 2 gündür ve sizin linki görüp yazmak istedim, teşekkür ederim şimdiden. Umarım ilgilenirsiniz.

Rüyada şehir görmek neye yorulur?

Rüyada şehir görmek toplum anlayışınızı ve sosyal çevrenizi işaret eder. Rüyada il veya vilayet görmek tabirleri de aynıdır. Eğer büyük şehir gördüyseniz daha sıkı bağlar ve ilişkiler kurmanız gerektiğini işaret eder. Kendinizi yalnız hissettiğinizi anlatır. Rüyada yabancı bir şehir görmek rüyayı gören kişinin bağımsızlığa doğru geçiş safhasını temsil eder ve hayatın sunacağı yeni şeyleri keşfetmeye hazır olduğunu gösterir.

Terk edilmiş şehir görmek çevrenizdeki kişiler tarafından bir konuda reddedileceğini anlatır. Yıkılmış şehir görmek sosyal ilişkilerinizi savsakladığınızı ifade eder. Bir yeraltı şehri veya su altı şehri görmek bilinçaltınızı temsil eder. Başkalarıyla ortak noktalara buluşacağınızı ve tecrübelerinizi paylaşacağınızı gösterir. Rüyada doğduğu şehri, büyüdüğü şehri ya da şu anda ayrı yaşadığı şehri görmek duygu ve düşüncelerinizi zorluklar yaşadığınızı ifade eder.

Rüyada Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyon, ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, İçel, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak şehirlerinden biri görürseniz, buranın gerçek yaşamınızda sizin için bir şey ifade edip etmediğini kontrol ederek rüyanızın mesajını diğer unsurları da kullanarak bulmanız gereklidir.

“Rüyada Şehir Görmek” hakkında 4 yorum

 1. rüyamdirda izmirden yazlık almışım ordada atlar var 35 40 civarı.atlari iki ayagın üstüne kalkmış.renkli cok güzel at ne anlam taşır

 2. Rüyamda büyük bir şehirdeyim, şehirde bütün binalar evler harabe gibi, her tarafta büyük iri yılanlar insanları yiyorlar. Yılanlar tam beni yakalayacaktı, göz göze geldik bana baktı uzun uzun sonra döndü gitti yani bana bir şey yapmadılar ama rüyamda herkesi yediler.

  27 yaşında erkeğim, evliyim.

  1. Rüyada yılan hakkında bilgiyi yılan adresinde inceleyebilirsiniz.

   Terk edilmiş şehir görmek çevrenizdeki kişiler tarafından bir konuda ret edileceğini anlatır.

   Yıkılmış şehir görmek sosyal ilişkilerinizi savsakladığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir