Rüyada Şehit Arkadaşını Görmek

Rüyada şehit arkadaşını görmek neye yorulur?

Merhaba, ben 21 yaşında bir bayanım, geçenlerde Türkiye’yi yasa boğan Afyon’daki patlamada canımdan çok sevdiğim arkadaşım şehit oldu, 2 gün önce rüyamda oturduk konuştuk ve dün gece yine gördüm rüyamda bir parkta buluştuk, sarıldık, bacağının koptuğunu ve dikildiğini söylemişti, ellerinde koltuk değnekleri vardı ve korkmamam gerektiğini, sadece gazi olduğunu söylemişti.

Rüyanın devamında ise aradan 1 gün geçtikten sonra benim ayak bileğimde ciddi kesikler oluşmuştu, kendisine gösterdim ve önemli bir şeyin olmadığını, endişelenmemem gerektiğini söyledi, daha sonrada uyandım arkadaşım bana bir şeyler mi anlatmak istiyor? ya da benden beklediği şeyler mi var? ne olursunuz yanıt verin, şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar. Gönderen: Sibel

Şehit arkadaşını rüyada görmek açıklaması

Sevgili Sibel, Afyon’daki olay hepimizi çok derinden üzdü, sizleri ise daha fazla etkilediğine inanıyorum. Allah tüm şehitlerimizin mekanlarını cennet eyleyecek. Bence rüyanız, günlük yaşamda karşılaşılan ve insanın zihninde derin travma yaratan olayın yansımasıdır. Allah hepimize sabırlar versin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir