Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şehit Düştüğünü Görmek

Rüyada şehit düşmek ne demektir?

Merhabalar, nişanlım bir ay sonra askere gidecek ve rüyalarında sürekli şehit düştüğünü, öldüğünü gördüğünü söylüyor, onun içinde günlük yaşamında bundan bahsediyor, askere gidip bir daha gelemeyeceğini söylüyor, kendini çok yıpratıyor, rüyaları için sizce gitse bir daha gelebilir mi? Rüyasında şehit düşüyor ve her zamanda görüyor aynı rüyaları.

Rüya temaları : Şehit olmak, nişanlı, askere gitmek, öleceğini görmek.

Rüyada şehit düştüğünü görmek yorumu

Bu konudaki rüya açıklaması şehit rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Rüyada şehit olmak ya da görmek Saygınlık, manevi mükemmelliğe işaret eder. Alternatif olarak rüyada şehit olan kişinin dürüst karakterini ve yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ihtiyaçlarından fedakarlık ettiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şehit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şehit Düştüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada şehit ağabeyi görmek
Merhabalar, 10 kasım 2012 tarihinde Siirt’te düşen helikopterde şehit olan abimi bir kaç kere rüyamda gördüm. Bazılarında benle konuşmadı, sadece baktı ve kayboldu. Birinde ise “beni çok özlediğini” söylerken ayağıma dokundu ve gitti. Bu ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim.

Tuba merhaba,
Sevgili ağabeyine Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Acınız çok büyük ve çok taze. Bu yüzden böyle rüyalar yorumlanmazlar. İçinizdeki büyük acı ve hasretin yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir