Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şehit Olacağını Duymak

Rüyada şehit olacağımı söylediler bu ne demek?

Rüyamda bir kaç kadın beni gördüklerinde eşimin şehit olacağını söylediler. Sonra da rüyada eşimin şehit olduğu haberi geliyor. Anneme sarılıp ağlıyorum. “Anne ben onu çok özledim, ben onsuz ne yaparım” diye. “Daha yapacaklarımız vardı, koltuk alacaktık, mutfak yaptıracaktık” diyorum.
Eşimin ailesine haber vermemişiz “nasıl söyleyeceğim” diye düşünüyordum. Ağlarken uyandım. Rüyamda eşimin şehit olduğunu görmek manası ne olabilir? acaba yorumlar mısınız?
Kimden: ntetik73
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:40
Medeni Durumunuz:ev
Rüya temaları bir kaç kadın, şehit olmak. 11 Mart 2010, 00:45

Rüyada şehit olacağını duymak yorumu

Merhaba, bu değerli rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız gerçek yaşamınızda ulaşacağınız saygınlık, manevi mükemmelliğe işaret etmektedir. Rüyada bir yakınının şehit olduğunu görmek, şehit haberi almak, Bazı geçmiş günah veya kararlar için kendinizi affettirmek isteğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şehit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şehit Olacağını Duymak” için 5 yanıt

Merhabalar. Ben rüyamda bir yemek sofrasında yemek yediğimi ve daha sonra annemin bana “sen şehit olacaksın baban öyle söyledi ” dedi ve bende kendisi nereden biliyormuş benim şehit olacağımı diye sordum “yemek yerken fark etmiş ” diye cevap verdi. Bu ne anlama geliyor açıklar mısınız.

Merhaba, dün bir arkadaşım mesaj attı ve abimi rüyasında görmüş abim ona demiş ki “kardeşime söyle ben şehit olacam” demiş abim şuanda polis, iki gündür psikolojim bozuldu bu ne anlama geliyor açıklar mısınız?

Ruyamda araba var, arabaya biniyorum, sonra annem geliyor “anne” diyorum “ne yapiyorsun burada” diyorum, “yanina geldim” diyor, “anne özledim seni” diyorum o da gülüyor. Sonra bir arkadasim var ruyamda kim oldugunu bilmiyorum askeriz ikimizde “ben sehit olacam” yani oyle diyor, annem yanlis hatirlamiyosam “cocuga hakkini helal et” diyorum oda ediyo sonra annem kayboluyor yolun oralarda 2 tane ata binmis insan geciyor, at arabasi ile at tasiyorlar, atlari gorsen cok guzel bir sey ve annem vefat etti vuruldu.

Selamın aleyküm hocam gecen sene ben çok güzel ve hayırlı rüya gördüm size şöyle anlatayım,Akşam vakitlerin de uyanmış olup 3 saat sonra tekrar yatmıştım tabi oturma odasın da uyuya kalmışım o sıra annemin odaya girme seslerini duydum baktım ki annem de yatmış rüyama gelirsek rüyam da ben ölüm sancıları yaşıyormuşum tabi bu anlatılmaz dünya alemin de hiç görmediğim ve tatmadığım duygu bunu size dile getiremem neyse ki ben o sıra son nefesimi veriyormuşum ve o an anneme son kez bakıp onun la konuşmak için sesimi çıkartmaya çalışıyoruö sesleniyorum fakat annem benı duymuyor tabi bu seslenmeler yüksek sesle olmuyor ve saha sonra diyorum ki ölüyorsun artık ve sonra dan ben semaya yani hava baktığım da resmen tavanın için den bir parlak beyaz renk te birşey geliyor ve bana bakıp yanıma oturuyor tabi ben de ona bakıyorum fakat birşey söyleyemiyorum o an ölğm sancısında iken bana şöyle diyor sıkma kendini rahat ol sen ŞEHİT olarak ölüceksin ve bunu dediğin den hemen sonra aynı geldiği yerden aynı şekil yukarı çıkıyor ve kayboluyor ben de son nefesimi verip kelimeyi işaret getirip gözlerimi kapıyorum ve o an gözlerimi kapadığım gibi uyanıyorum ve bu durum sanki bir rüya depil de gerçek te yaşamış gibiyim halamunutamıyorum hala etkisin deyim o kadar gerçekci oldu ki uyandığım da ben cidden öldüm mümdedim ve kendime inanamamıştım bu durum ney ile ilgilidir yani bu rüyasa bunladar gerçekci nasıl olabiliyor bama yardımcı olursanz sevinirim allaha emanet Selamın aleyküm.

Merhaba ruyyada sehit olacagımı soyledı ler Bi şehit kabrinde şehit mezarı var sehit mezarı acukıyor kalkıyor ben le konusuyor sonra ben onu tekrar mezarına yerlestıryorum bu olay 3 4 Ke tekrarladım sonra tekrar şehit i kefenleyıp koydum mezara giderken Bı adam cıktı bana surdada sehit ler var dedi sonra Bi tane kadın cam dan bana sen şehitin basındaki kisi degılmısn dedi evet dedim fetih suresini bılıyo mu dedi evet dedim vakka suresini bılıyo mu dedi İhlas suresini keyf suresini sordu evet dedim sen de şehit olcak sın dedi gözlerini acarak sonra aglamaya basladım uyanmışım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir