Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şehit Olacağını Görmek

Rüyada şehit olacağını görmek nedir?

Bir kaç ay önce nişanlım rüyasında arabada köyden şehre giderken bir tanıdık adamın arabayı şehre yakın durdurduğunu ve sonrada ona askerde şehit olacağını söylemiş. Nişanlım gelecek Mayıs ayında askere gidecek, bu neye işarettir?  yorumlarsanız sevinirim. 11 Aralık 2009, 01:21.

Rüyada şehit olacağını görmek yorumu

Şehitlik konusunun açıklaması şehit rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Rüyada şehit olmak ya da görmek saygınlık, manevi mükemmelliğe işaret eder. Alternatif olarak rüyada şehit olan kişinin dürüst karakterini ve yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ihtiyaçlarından fedakarlık ettiğini ifade eder.

Rüyada bir yakınının şehit olduğunu görmek, duymak Bazı geçmiş günah veya kararlar için kendinizi affettirmek isteğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şehit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şehit Olacağını Görmek” için 5 yanıt

ablamlamla eşi 5 senedır ayrıyasıyorlar suan eve dönmek istıyor ama ablam kabul etmıyor bunlar gercek olan . ve ben bu gun ruyamda ablamın eşi dönmek iştıyor ve ablar m kabul ettıgı göruyorum ve evımz kalabalık ve o sırda ablamın tlf calıyor ve eşinin askerde sehıt(normalde dr) oldugu söyleniyo böyleydı ruyam yorumlarsanız sevınırım tesekurler

dün gece rüyamda ben eşim çocuklarım ve erkek kardeşim yolda yürürken gökyüzünden birisi aşağı inip bana “sen şehit olacaksın” dedi, bu kişi bembeyaz birisiydi ve çok değişikti.

Uyandığımda kendimi gerçekten ölü sandım ve yerimden beş dakika kımıldayamadım, bunu bana yorumlayabirseniz çok sevinirim.

Nişanlım askerde ve buraya gelemeyeceğini, şehit olacağını devamlı söylüyor, dün gece de rüyasında şehit olduğunu görmek, “insanın içine doğarmış aşkım” gibi şeyler söyledi. Sizce bu neye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir