Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şehit Olmak

Rüyada şehit olmak neyi gösterir?

Ben ergenliğe ulaştığımdan beri namazlarımda dualarımda rabbim beni şehit olarak öldür diye dua ederdim. Ama başka ölüm düşünemezdim. Kızıma hamileyken doğumda ölenlerde şehit olarak gider gibi bir söz söylenmişti. Ben doğum anları yaklaşmaya başladığı zaman korkmaya başlamıştım ya ölürsem kızım yalnız kalacak diye dünya duygularına daldım. Çok yakın bir kız arkadaşımın eşi vefat etmişti bu çocuk hakikaten takdire şayan biri idi, dershaneleri var ve etrafındaki kişileri toplar beraberce kuran ilminden konuşurlardı, sokaktaki çocuklara eğitim veren birileri idiler.

Bir bayram sabahı annesinin elini bayramlaşmaya İstanbul’dan Trabzon’a giderken 2 erkek kardeştiler 2 side öldü . Ben rüyamda bu çocuğu gördüm bana bacım ölmekten neden korkuyorsun gel sana göstereyim dedi o önümde ben arkada dağları denizleri yemyeşil bozkırları masmavi denizleri aştık uçarak saniyede dünyayı dolaştık inanılmaz huzur veren bir şeydi acaba benim korkumla mı ilgili yoksa çocuğun akıbetinin de iyi olduğunu mu gösterir. 09 Aralık 2009, 01:30

Rüyada şehit olmak, şehit olduğunu görmek yorumu

Merhaba, bu güzel rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyada ölü birini görmek hakkındaki rüya tabirleri ölü rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır ve orada anlatıldığı gibi
Rüyada ölmüş birinin ölmediğini söylemesi ( yani rüyanızda sizinle konuşması ), onun durumunun şehitlik makamı olduğuna delalettir, Aynen rüyanızdaki konu başlığı ve sizin duygularındaki şehitlik mertebesi gördüğünüz rüyada da işlenmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şehit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şehit Olmak” için 4 yanıt

Rüyamda eşimin polis olduğunu ve şehit olduğu haberini aldım bi tören yapiliyodu ben ve kizlarim çok agliyoduk kızlarım 4 5 yaşlarında oluyorlar sonra cenaze bitti kaynanamin yanına gittim tek başına bi bahçede ekmek yapiyodu öyle uyandım. 19, Kadın, Evli, Ev hanımı

Eda merhaba,
Bu yorum eşinin şu anda polis olmadığı kabul ederek yapılmıştır.
Eşinizin polis olduğunu görmeniz aslında gerçek hayatta içinde bulunduğunuz korku ve endişelerin yersiz ve gereksiz olduğunu anlatmaktadır.
Eşinin şehit olduğunu görmek ise geçmişteki bazı günahlarınız ya da hatalı kararlarınız için bir pişmanlık ya da vicdan azabı duyduğunuzu, kendini affettirip huzura kavuşmak istediğini simgelemektedir.
Rüyada kaynanın ekmek pişirdiğini görmek ise kayın valideniz ile aranızda sorunları değil ortak yapılabilecek olumlu konuları öne çıkarıp, birlikte mutlu, huzurlu bir şekilde başarılara imza atmak gerektiğini temsil etmektedir.

Merhaba. Ben 21 yaşındayım. Erkek arkadaşım 22 yaşında. Bugün rüyamda onun şehit olduğunu öğreniyordum. Ağlıyordum. Onsuz ne yaparım diye. Sonra ailesi aklıma geldi ve onlara gitmek istedim. Bir kalabalık oturuyorlardı. Annesi ağlamıyordu sanki. Sonra birden uyandım ve ağlamaya devam ediyordum. Rüya olduğunu bilmiyordum bile. Aklım başımdan gitti. Aklımı kaybettim resmen. Sonra rüya olduğunu anladım. Ve ona mesaj attım. Ben etkilenmemek için haber izlemiyorum. Ve bu rüya beni çok korkutuyor. Yorumlar mısınız lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir