Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şehitlik Görmek

Rüyada şehitlik görmek neye işarettir?

Rüyamda şehitlik gördüm, eşim orada yatıyordu. Ben 1.5 senelik evliyim, evlendikten 2.5 ay sonra eşim askere gitti ve ben ailesiyle birlikte yaşıyorum, şu anda 4 ayı kaldı teskere almaya ve dün gece gördüğüm rüya beni çok mu çok ürküttü, eşimin şehit olduğu haberini alıyorum, onun bir şehitlikte yattığını görüyorum.

Rüyamda kendi ailem böyle bir şeye inanmamalarına rağmen bana teselli vermekteler, çok ağlıyorum inanılmaz bir şekilde ama sesim çıkmıyor, bir türlü sesim çıkmıyor, bu korku nedendir bilmiyorum ama son zamanlarda çok fazla olmaya başladı, buna benzer rüyalar daha önce yine görmüştüm ama bu kez gerçekmişcesine beni çok etkiledi ne olur bana yanıt verin neyi işaret ediyor bu rüyalar lütfen.

Rüyada şehitlik görmek nasıl yorumlanır?

şehitlikRüyada bir yakınının şehit olduğunu görmek, şehit haberi almak, Bazı geçmiş günah veya kararlar için kendinizi affettirmek isteğinizi simgeler

Rüyada şehitlik görmek geçmiş günahları gözden geçirip tövbe etmek gerektiğini, affetmeyi bilmeyi, sevgi eksikliğini simgeler. Bazı geçmiş günah veya kararlarınız için kendinizi affettirmek için tövbe edip Allah’tan af dilemek, kırdığını kişilerden helallik almak gerektiğini ifade eder.

Kendinizi şehitlik ziyareti, şehitliği ziyaret ettiğini görmek başkalarının ihtiyaçlarını karşıladığını ancak buna kendi ihtiyaçlarını ihmal ettiğini temsil gelir. Aynı zamanda sevgi eksikliği yaşadığınıza işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şehit görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şehitlik Görmek” için 2 yanıt

şehitlıği ziyaret ediyordum ablamla beraber, bir de telefonum kırmızı bir kılıfın için de unutmuş gitmişim. teşekkür ederim.

mrblar rüyamda arkamda bir sürü insan gördüm o insanlar şehitlermiş rüyamda diyorum bunlar şehit sizce anlama gelir lütfen cvp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir