Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şehzade Görmek

Rüyada şehzade ne demek?

Rüyamda kocam bir şehzade imiş, bende onun hem karısı hem kadın koruyucusuyum, dışarıda bir kargaşa oluyor, şehzadeyi öldürmek istediklerini söylüyorlar ve ben hemen eşimin odasına bir bayan gönderiyorum yanında durması için o bayanda benden korkusuna gitmek istemiyor, bende elime bir mızrak alıp şehzade eşimin yanına gidip, onu koruyorum, yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Rüyada şehzade görmek tabiri

Rüyada şehzade görmek gelecekte iş hayatında başarı, evlilikte mutluluk anlamına gelir. Gelecekten emin olmak için dikkatli olmak gerektiğini, her şart altında ilerleme sağlamayı, hakkınızda büyük önemli şeylere sebep olacak bir ilişkiye başlayacağını, şanslı bir evreye gireceğini işaret eder. Bu rüya öte yandan bir şeyleri saklamaya da işaret olabilir veya sadık bir dostunuz ile aranıza bir mesafe gireceğini yada bu kişi ile dostluğunu kaybedeceğini delalet eder.

Rüyada mızrak görmek şanslı bir döneme girdiğinizi müjdeler. Mızrak ile rüyada şehzade olan eşini koruman ise hayatınızdaki bu güzel dönemi doya doya yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada şehzade olmak kişiliğin en güzel ve en değerli yönlerine delalet eder. Bir insan rüyasında şehzade olduğunu görürse bunun anlamı o kişinin kendinde var olan güzel yönlerini keşfedeceğini gösterir aynı zamanda güç, itibar, otorite ve parayı simgeler. Öte yandan bu kıymetli zihinsel niteliklerin o kişide bulunduğunu ancak kendinin bunu farkında olmadığını da işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir