Rüyada Şeker Görmek

Rüyada şeker görmek neye işaret eder?

Rüyada şeker görmekRüyamda bayramlarda kasede dağıtılan şeker gibi bende bir kap içinde kasede bir iş yerinde bayrammış gibi tek tek şeker dağıtıyordum.

Şu an işsizim, ilgilendiğim bir yer var rüyamda da tam da orada şekeri dağıtıyordum. Bu ne demektir? anlamını yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada şeker görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada şeker görmek hayatta özel anları ve mutluluğu ifade eder. Şeker yemek, yediğini görmek hoşgörü, şehvet ve/veya yasak hazları ifade etmektedir. Çok fazla şeker yeniyorsa önemsiz konularla zaman kaybedildiğini gösterir.

Rüyada birine şeker vermek rahat para kazanmak, mutluluk anlamına gelir. Rüyada şeker almak zengin ve eğlenceli bir yaşama işaret eder. Çuvallarla dolu toz veya kesme şeker görmek çok para kazanmaya işarettir. Birine kutuyla şeker ikram etmek, şeker dağıtmak bir kuruma bağış yapmak anlamına gelir. Rüyada kesme şeker görmek veya küp şeker görmek zenginlik ve çok para kazanmak için çalışma ve davranış formlarını iyi şekillendirmek gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Şeker Görmek” hakkında 12 yorum

  1. Hatice selam. Rüyada kesme şeker görmek zenginlik ve çok para kazanmak için çalışma ve davranış formlarını iyi şekillendirmek gerektiğini işaret etmektedir.

 1. Ruyada genç bir oğlan bana şeker verdi ve ben aldim sonra yerken bir tanesinin elimden düştü ve ben buldum aldim yine düşdü ve şeker elimde hepsi küçülüp siyah rengde oldu bunun anlami ne?

  1. Aida selam, gördüğünüz rüya reel yaşamınızda önünüze çıkan bir fırsat ya da kısmeti kaçırdığınızı işaret etmektedir.

 2. Merhaba ben rüyamda bir tepsi dolusu şeker gördüm, bir de rüyamda altından bir kıyafet giydiğimi gördüm, şimdi bunun yorumunu bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler.
  ayse, 41 Evli, Ev hanımı, mutlu

  1. Ayşe merhaba,
   Rüyada şeker görmek hayatta özel anları ve mutluluğu ifade eder. Sizim tepsiyle şeker görmeniz mutluluğun çokluğunu göstermektedir.
   Rüyada kıyafet giyindiğini görmeniz genellikle yaşamın kadınsı yönünü temsil eder, bir kadın için bu kadınsı bir bakış açısını, kadınlığını özgürce ifade etmek arzunuzu gösterir. Kıyafetin altından olması ise maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

 3. Rüyamda kaynanam elinde şeker “ben bunu dünürümün evinde aldım” diyerek herkese gösteriyor, bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. Rüyada kaynana görmek, genellikle dedikodu, tartışma ile tabir edilir, tatsız bir ağız kavgasından ve (anlaşmazlıktan sonra) sonra, aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Elindeki şeker sorunların kısa sürede çözülüp, tatlıya bağlanacağını gösterir.

 4. merhaba. ruyamda toz seker kasesini gordum icinde de toz seker ile ufak sakal killari gibi bisey vardi kisa killar vardi. yorumlarsaniz sevinirim.

 5. Rüyamda halamın küçük oğlunun elinden tutmuş yolda yürürken, eski mahallemde ki komşuların benden büyük iki oğlunu beraber görüyorum. Sonra biz yürümeye devam ederken bi bakıyorum karşımda o çocuklardan biri elinde kahverengi küçük bayram şekerleri gibi şekeri halamın küçük oğlunun ağzına uzatıyo. Paketi açmadan bende ağzına atmadan alıp paketini açmak istiyorum o sırada uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir