Rüyada Şeker Koması Görmek

Rüyada şeker koması görmek neye işaret eder?

Hayırlı günler. Rüyamda bir yemeğe katılacakmışız. Babam geliyor. Yemek yiyeceğimiz mekanın dışındayız. Bir kaç basamak var, sonra babam merdivene yığılıyor (babam şeker hastası) şeker komasına giriyor. Sonra benim elimde tepsi var içinde çorba var yanında da ekmek var, çorbadan veriyorum sonra “iyi misin” diyorum, başını sallıyor ama gözleri kaymış durumda sonra ekmekten bir parça veriyorum.

Rüyada şeker koması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada komaya girmiş birini görmek, birisinin komaya girdiğini görmek kötü bir olay yaşamak ve bu olaydan çok etkileneceğine işaret eder. Rüyanızın devamında babanıza bir şey olmaması bu olayı çabuk atlatacağını simgelerken;

Rüyada tepsi görmek, sizin anlamsız harcama yaptığınızı göstermektedir. Daha tutumlu olmanız gerektiğini simgeler. Rüyada çorba içmek, çorba içtiğini görmek, gören kişi için umutlarına kavuşacak demektir. Rüyada ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. Nur dedi ki:

    Merhabalar, rüyamda platonik sevdiğim adamın komaya girdiğini gördüm ve bana beni gerçekten sevdin mi diye soruyordu. O benden hoslandigini dönemde ben ondan hoslanmiyordum ama şimdi o başkasıyla çıkıyor ve bende ondan hoşlanmaya başladım ruyamdaysa bana benden hoslandin mi diye soruyordu ve bende onun elinden tutarak anlatıyordum ondan hislandigimı soyluyordum o sırada komadaydi bunu yorumu ne acaba baya etkilendim çünkü.

    • Admin dedi ki:

      Nur selam, gördüğün rüya uyanık hayatında daha fazla sevgi ve ilgiye, beğenilmeye ihtiyaç duyduğunu simgelerken aynı zamanda elindeki değerleri de kaybetmekten korktuğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*