Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Şekerleme Görmek

Rüyada şekerleme neye işarettir?

Rüyada annemin evi benim evimmiş, içerideki odanın üzerinde bozuk bir makaralı olta buluyorum, kayın babam “onu eşin tamir eder, sen bul diye koydum” diyor. Sonra erkekler hep birlikte kahveye gidiyor.

Evde ben, kayın validem ve kim olduğundan emin olmamakla beraber 3 kadın kalıyoruz, jelibon tarzı 2 paket şekerleme vardı, iki paketi de beyaz masanın üstüne döktük, bir tane ağzıma aldım ama tadı bir tuhaftı, 2008 den kalma diyor ve kayın validem bana diyor ki “senin de oğlun var, istemediğin biri ile evlense nasıl ayırırsın” diye soruyor bana “sizi ipliği tel tel ayırır gibi ayıracağım” diyor. Çok üzücüydü zor uyandım. 29, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada şekerleme görmek tabiri

Rüyada balık oltası görmek, iş hayatında çok büyük fırsatların elinize geçeceğine işarettir. Ancak oltanın bozuk olması ve eşinin tamir etmesi için bırakılması aslında eşin hakkında mesaj vermekte ve onun büyük fırsatı kaçırmış olduğunu ve büyük ihtimalle bu fırsatı yeniden yakalamak için çana sarf ettiğini temsil etmektedir.

Rüyada şekerleme görmek, şekerleme almak, şekerleme yemek, şekerleme yediğini görmek kendinize bir mola vermeniz gerektiğini, bir süre sakin yaşamanızı tavsiye eder. Son tüketim tarihi geçmiş, tadı bozulmuş şekerleme ise olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirmek, doğru analiz yapmak için kendinize zaman ayırmadığını veya yeteri kadar dinlenemediğini temsil etmektedir.

Kayın valideniz ile aranızda geçen konuşma ise klasik kaynana – gelin sürtüşmesinin uykunuzdaki yansıması bu bölüm bir mesaj vermemektedir.

“Rüyada Şekerleme Görmek” için 2 yanıt

Dün akşam gördüğüm rüya kafamı çok karıştırdı. Rüyamda gittiğim bir evde bir kadının odasındaydım. Kadın bana bir şeyler anlatırken rüyamdan uyandım. Rüyada kadının odasındayken kucağımda bir tepsi vardı ve tepside bir kadeh rakı, birazda susamlı şekerlemeler vardı. Bu ruyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. Kafamı çok kurcalıyor. Yaşım 18, bekarım, öğrenciyim, pozitif bir insanım.

Mete merhaba, gördüğün rüya gerçek yaşamda bazı konularda olumsuz gelişmeler yaşamamak için belki de bazı şeylere kısa bir süre ara vermek gerektiğini ya da bazı şeyleri oluruna bırakmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir