Kategoriler
Sayılar

Rüyada Sekiz Görmek

Rüyada sekiz görmek neye delalet eder?

Rüyada sekiz görmekRüyamda köyümdeki evdeyim ama evde tek başımayım ve balkonda oturuyorum. Ben dışarıyı seyrederken kocaman kahverengi bir köpek geldi galiba koyun köpeği idi. Köpek orada dolaşırken birden koşarak ve havlayarak 8 tane küçük beyaz köpek geldi. Kahverengi köpeğe havlayarak kafa tutuyorlardı ama kahverengi köpek onların yanına koşarak ve havlayarak geldi ve o küçük beyaz köpekleri parçaladı, bazılarını yedi (çok iğrençti).

Ben sadece köpekleri balkondan izledim, hiç bir şey yapamadım. dila, 17, Bekar, Öğrenci, ne mutluyum ne de mutsuz, sadece rüyamın bana ne anlatmak istediğini düşünmekten ders bile çalışamıyorum.

Rüyada sekiz görmek yorumu

Dila merhaba, gördüğün rüya hakkında geniş bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilir, içinde bulunduğun ruh haliyle bir arada değerlendirerek mesajı bulabilirsin.

Rüyada bir koyun köpeği görmek rüya sahibinin gelişmiş bir koruma iç güdüsüne sahip olduğunu, sevdiklerini ve ailesini korumak için canını dahi verebileceğini temsil eder. Bu büyük köpeğin yanına gelen beyaz renkli küçük köpeklerin sayısının sekiz olması ilginç, çünkü;

Rüyada sekiz sayısı otorite, başarı, malzeme artışı, yenilenme ve servet işaretidir. 8 rakamı görmek aynı zamanda iç güdülerine ve sezgilerine güven göstergesidir.

Rüyada başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek, uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir.

“Rüyada Sekiz Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir