Kategoriler
Sayılar

Rüyada Seksen Beş Görmek

Rüyada seksen beş ne demektir?

Rüyayı gördüğüm gece sinirli ve stresliydim ama uyumadan önce geçmişti. Rahat daldım uykuma, hayırlara gelsin. Rüyamda bir telaşın içindeyim. Asagida biri isaret diliyle 85 sayısını yapmaya çalışıyor ama bakıyorum hareket yanlış, küsmek işaretini yapıyor. Biri de “senin yaptigin yanlis, ona sor” ona diyerek beni gosteriyor.

Ben de “o hareket oyle degil, boyle” diyordum. Umarim yorumlarsiniz, nedendir bilmiyorum etkilenmis bir sekilde uyandim. Sitenizi bir yerden bulmadim. Rüya tabiri için bakiniyordum. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada seksen beş görmek tabiri

Rüyada telaş görmek, telaş etmek ya da bir şey hakkında telaş yaptığını görmek, reel yaşamınızda sabırsızlık huyunuz olduğunu ve olayları detaylı bir şekilde incelemeden, tam anlamadan karar verdiğin için başının sık sık ağrıdığını temsil eder. Rüyada işaret dili görmek, işaret dilinde iletişim kurmak, gerçek yaşamda iletişim konusunda sorun yaşadığınızı ya da iletişim konusunda daha dikkatli olmak, yanlış anlaşılmaktan kaçınmak gerektiğini temsil eder.

Rüyada 85, seksen beş sayısı görmek inatçılık simgesidir. Gerçek yaşamda başkaları ile işbirliği yapmaktan hoşlanmadığınızı, bu nedenle kendinizi sürekli aşırı yüklenmiş duygular içinde, stresli hissettiğinizi işaret eder. Bu bilgiyle içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını ancak siz tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Seksen Beş Görmek” için bir yanıt

Ruyamda kaldirimda oturuyordum, elimde bir tane deynek vardi, 85 yaziyordum. Eski sevdigim biriyle konusmak istiyordum. Normalde sevgili degiliz ama olacagim biriydi bu ama tartistik konusmayi kestik. Neyse sonra yanimda bir arkadas dedi ki biraz daha bekle dedi. Şimdi girme iceri dedi karanlikta oturuyorum o da basimda bekliyor sonra gunes dogdugunda kapiya vurdum iceriden bir tanidigim kiz cikti ve iceri girdim o sevgili olacagim cocuk oturuyordu. Sonra sakince sohbet ettik. Ne demek oluyor bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir