Kategoriler
Sayılar

Rüyada Seksen Bir Görmek

Rüyada seksen bir sayısı neye delalettir?

Geçen Haziran ayında gördüğüm bir rüya bu. Rüyamda bineceğim uçağın düşeceğini ve uçakta bulanan seksen bir kişinin öleceğini gördüm. Rüyada ben de uçaktaydım ama öldüm mü kurtuldum mu bilmiyorum. Hatırladığın tek şey çok kötü bir rüyaydı.

Bu rüyadan sonra patronuma uçakla gideceğim iş toplantısına arabayla gitmek istediğimi söyledim, patronum sebebini sordu, anlatmak zorunda kaldım ve onun ısrarıyla uçağa bindim, uçakla toplantıya gidip geldim. Bu tür rüyaları nasıl yorumlamak gerekir?

Rüyada seksen bir sayısı görmek tabiri

Halil selam, bu konuda rüyada uçak görmek sayfasını dikkatle okumanızı rica ediyorum. Uçak yolculuğu dünyada en güvenli ulaşım yöntemidir. Milyonda bir de olsa rüyasında görüp te uçağa binmeyip kurtulan kişi haberlerine rastlamaktadır ama bunları dikkate almamak gerekir.

Rüyada seksen bir sayısı görmek gerçek yaşamınızda kendi karakter kusurlarınızı ve alışkanlıklarınızı örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu ifade eder.

“Rüyada Seksen Bir Görmek” için 5 yanıt

Merhaba, ben dün sınava girdim ve gece rüyamda 81 gördüm ve bunu sesli söyledim, o anda uyandım anlamı nedir acaba? teşekkürler.

Duygu merhaba, Rüyada sınava girmek veya bir yazılı sınava girdiğini görmek sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Seksen bir sayısının açıklaması sayfada yer almaktadır. Bu bilgilerle mesajı tespit etmeniz lazım.

Merhaba rüyamda 78 kere Yasin okumuşum fakat 81 e tamamlamam gerekliymiş,3 tane daha kaldığını hemen okumam gerektigini belirtiyorum.Ne anlama geliyor acaba?Şimdiden teşekkürler…

Ruyamda Ankara’da buyuk bir. Terör saldırısı oluyor her yer vuruluyor, kacmaya çalışıyorum. Sonra evimizin önünde düğün hazırlığı yapılmış misafirler gelmiş sevdiğim kızın memleketi olan Düzce’den bir araba görüyorum 81 plaka ama evin önündeki kisi o degil.

Ruyamda Ankara’da buyuk bir terör saldırısı oluyor her yer vuruluyor, kacmaya çalışıyorum. Sonra evimizin önünde düğün hazırlığı yapılmış misafirler gelmiş sevdiğim kızın memleketi olan Düzce’den bir araba görüyorum 81 plaka ama evin önündeki kisi o degil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir