Kategoriler
Sayılar

Rüyada Seksen Dört Görmek

Rüyada seksen dört neye işarettir?

Rüyamda markete gidiyorum ve annemin istediği yüzlü mumlardan bir paket alıyorum, eve dönüyorum. Annem paketi aldığında “bu paket açılmış, alırken görmedin mi” diyor bende “dikkat etmedim” diyorum. Annem mumları sayıyor, kutudan 84 tane mum çıkıyor? Bu ne demek?

Rüyada seksen dört sayısı görmek yorumu

Simge merhaba, rüyada markete gitmek rüyayı gören insanın  bakmak zorunda olduğu kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğine delalet eder, bakınız rüyada market görmek tabiri. Rüyada mum aldığını görmek rüyayı gören kişinin bir şeyleri ya da birilerinin aydınlatmak istediğine alamet eder, bu konuda rüyada mum görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Aldığın kutudan 10 adet yerine 84 tane mum çıkması seksen dört sayının anlamını güçlendirmektedir. Rüyada seksen dört sayısı duygularınız arasında gezindiğinizi gösterirken rüyada 84 aynı zamanda aklınızın bilinçli ve bilinçsiz yönleri arasında seçim yapamadığınızı gösterir.

“Rüyada Seksen Dört Görmek” için bir yanıt

Ruyada eski sevgilimin karşımda duruyor ve duvarlarda 84 yazisi heryerde sonra eski sevgilim kaçıyor bende kacmaya çalışinca yerimde durdum korktum ama kacamadim sonra uyandim bu ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir