Kategoriler
Sayılar

Rüyada Seksen İki Görmek

Rüyada seksen iki neye delalet eder?

Ben öğretmenlik için Kpss ye girdim, rüyamda öncelikle 82 aldığımı daha sonra bu puanın başka bir puan olduğunu, normalde 72 aldığımı gördüm. Sevinmişken çok üzüldüm rüyamda. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada seksen iki görmek

Tubik selam, rüyanızın ana unsurları rüyada sınava girmek ve kpps sınavına girdiğini görmek ile sınavda önce yüksek not aldığını sonradan o notun düşük olduğunu görmek ve bu sayılardır.

Rüyada sınava girdiğini görmek genel olarak herhangi bir konu veya alanda teste tabi tutulduğunu ya da bir başkası tarafından gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle kişinin bazı konular hakkında endişeli ve bir takım şeylerden kaygı duyduğunu temsil eder. Rüyada kpss sınavına girmek mali güvensizlik yaşadığının ifadesidir. Kpps sınavına girmek ve kpps sonucu görmek sahte ya da anlamsız bir şeyin size endişe verdiğini ifade eder. Bu sonucun önce önce yüksek olması sonra doğrusunun düşük olduğunu görmeniz ve üzülmeniz ise hayatta daha sonradan üzülmemek veya pişmanlık yaşamamak için bazı şeylere emin olmadan kesin hüküm vermemenin faydasını hatırlatmaktadır.

Rüyada seksen iki sayısı görmek bir arkadaşınızın gölge yönü ifade eder. Rüyadaki 82 size yakın birinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini öğreneceğinizi gösterir.

Rüyada yetmiş iki sayısı görülmesi özgürlük ve iktidarı ifade eder. 72 sayısı bu duygularınız nedeniyle zaman zaman gizli tehlikeler yaşadığınızı, hep tehlikenin kıyısından döndüğünüzü işaret eder.

“Rüyada Seksen İki Görmek” için 2 yanıt

Kpps yi kazanamadığı için ağlamak
Merhabalar, 23 yaşında bekar genç bir kadınım, bir yakınım dün gece rüyasında beni kpssyi kazanamadım, atanamadım diyerek yırtınarak ağladığımı ve gözlerimden yas yerine kan aktığını görmüş, bu rüya nasıl yorumlanabilir acaba?

Rengin selam, rüya gören kişiye göre yorumlanır, dolayısıyla bu rüyada seni rüyasında gören yakının için geçerlidir. Rüyada birinin ağladığını görmek reel yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Başka birisinin rüyada ağlaması sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır. Rüyada başkasının ağladığını görmek, ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir