Kategoriler
Sayılar

Rüyada Seksen Yedi Görmek

Rüyada seksen yedi neye işarettir?

Rüyamda sınava girmek için bir okula geliyordum ve okulun bahçesinde giriş kartımı unuttuğum aklıma geliyor. Daha sonra ise nasıl girdiğimi bilmeden sınava girip çıkıyorum. Okul binasına nasıl girdiğimi bilmiyorum, sadece sınavın 87 dakika sürdüğünü ve çıktığımı hatırlıyorum. Sınava girmiş oluyorum ama sınava, sorulara, sınıfa vs dair başka hiç bir şey hatırlamıyorum.

Sınavdan çıkanlar bana soruları söyleyip “bu soruyu yaptın mı” diye soruyorlar ama ben “hiç bir soruyu hatırlamadığımı, hatta sınava bile girmedim sanırım ben giriş belgemi evde unutmuştum” deyip büyük bir belirsizlik içindeydim.

Rüyada seksen yedi görmek yorumu

Aylin selam, rüyada sınava girmek, sınavda başarısız olmak gibi konuların detaylı açıklaması için rüyada sınav görmek sayfasını okumalısın. Rüyanda farklı olan tek konu sınav süresinin seksen yedi dakika olmasıdır ki bu konu aşağıda açıklanacaktır.

Rüyada seksen yedi sayısı liderlik yeteneklerini ifade eder. Rüyada 87 aynı zamanda yaşamınızda pek çok şeyi yoluna koymak için çevrenizdekileri ikna yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir