Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sela Verildiğini Görmek

Rüyada sela verildiğini görmek neye delalet eder?

Selamun aleykum. Ben rüyamın birisinde Peygamber efendimiz ile sohbet ediyorum, sohbet sırasında cuma namazı için sela veriliyor ve bana diyor ki “namazımızı kılalım hadi” diyor, bunun üzerine birlikte şadırvanda abdest alıp ezanı okumaya minareye çıkıyorum, ezanı okuyup cuma namazını kılıyoruz. Namazdan sonra cami kenarında ayakta sohbet ederken birden tebessüm ederek, nurlu bir şekilde gök yüzüne süzülüyor. Bu rüyam neye işaret etmektedir?

Rüyada sela okunduğunu görmek yorumu

Mehmet merhaba, gördüğünüz rüya çok hayırlı bir rüya olup, rüyanızı okurken bile insan heyecanlanıyor, huzur buluyor. Ne mutlu size ki böyle bir değerli rüyayı görmek nasip olmuş. Ben rüya hakkında söyleyecek fazla bir yorum bulamıyorum, bu güzellikleri yaşayabilmek için yapman gerekenleri eksiksiz yap demektedir.

Rüyada sela verildiğini görmek çok hayırlı bir rüya olup rüyayı gören kişi için hayırlarla dolu ve güzel bir haber almaya, dertlerinden kurtulmaya, üstündeki yükten kurtulup hafiflemeye ve yaşam enerjisinde artışa rivayet edilir. Sela okunduğunu görmek aynı zamanda rüya sahibinin kavuşacağı mutluluk ve huzur dolayısıyla yaradana her daim şükredeceğine delalet eder.

“Rüyada Sela Verildiğini Görmek” için bir yanıt

Sabah namazından sonra yattım ve rüyamda caminin olduğu bölge sisli bizim mahalleli de caminin karşısındaki sokakta orada sis yok. Cuma namazı için saf tutuyoruz ama saflar 3 kişi 2 kişi 5 kişilik falan bende orya gidiyorum ve saf tutuyorum sonra namaz kılacağımız yerlerin zemini bozuk olduğundan bir türlü namaza başlayamıyor biranda dar bir çukur gibi bir şeyin içinde ( betondan boru gibi bir şeyin içindeyim 1 metre falan derinliği) namaz kıldığımı ve namaz kılarken terlediğimi görüyorum sonra o çukurda biri beni rahatsız ediyor ve çıkıyorum sonra bir türlü düzgün namazı kılıp bitiremiyoruz ayrıca siste tamamıyla kalkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir