Rüyada Şelale, Ay Ve Göktaşı Görmek

Rüyada şelale, ay ve göktaşı neye işarettir?

5-6 ay önce gördüğüm bir rüya: falezlerdeyiz (birlikte çalıştığım doktorla) kocaman bir şelale var, onun üstünden tekneyle düşüyoruz, güya seyşel adalarına gidecekmişiz (ne işimiz varsa!?) şelaleden düşüyoruz ama ölmüyoruz, tekneden düşüyoruz, İtalya’ya 3 km mesafedeymişiz, İtalya’ya doğru yüzmeye karar veriyoruz. Böyle saçma bir rüya işte.

Ayrıca geçenlerde gördüğüm bir rüya var, aya gönderiyorlar beni, iş için. Aya gittiğimde (burçin isimli bir arkadaşım var, Yıllardır görmüyorum, o da benim gibi biyolog) Burçin aya benden önce gitmiş, orada onun notları var, 2″006 da Burçin de buradaydı”, diye.

Bir de en son rüyam, göktaşı düşüyor, küçük küçük ama düştüğü yeri yakıyor. Çok yakınlarımıza düşüyor evin içine de hatta, ama bize bir şey olmuyor. Gönderen: ayyıldız. Rüyanın ana unsurları: falezler, şelale, şelaleden düşmek, tekne, seyşel adaları, tekneden düşmek, denize düşmek, İtalya, denizde yüzmek, yüzdüğünü, saçma bir rüya, aya gitmek, aya gittiğini, göktaşı.

Rüyada şelale, ay ve göktaşı görmek yorumu

Merhaba, bu ilginç rüyaları gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyalarınız kesinlikle saçma değil, tam tersine çok mantıklı ve önemli mesajlar vermektedir.

Falezlerde başlayan rüya, gerçek hayatınızda simdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif dusuncelerinizden kurtuldugunuzu, başarmak istediginiz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterirken, bu hedeflerinize ulaşmak için gerekli güce sahip olduğunuzu ve iş hayatında başarı sağlayacağınızı simgelemektedir. Bu kısım düşündüğünüz seyahati yapacağınızı da simgeleyebilir.

Aya gitmeniz, gerçek yaşamınızda kimi ilginç olaylara şahit olacağınızı ve bu olaylar sonunda hayat felsefenizde büyük değişiklikler gerçekleşeceğine işarettir. Rüyanızdaki gök taşı düşmesi ise idealist düşüncelere sahip olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Şelale, Ay Ve Göktaşı Görmek” hakkında 2 yorum

 1. Rüyada evinin yakınına meteor düştüğünü görmek ne demektir
  Ben 17 yaşındayım lise 3. sınıf öğrencisiyim, rüyamda evimin yakınlarına birden fazla meteor düştüğünü gördüm, herkes panik içindeydi, herkes bir yerlere kaçma peşindeydi, bende o telaş halindeyken eve giderken sevgilimin karşıdan geldiğini gördüm, gülümsüyordu onu öptüm ve eve çıktım, ondan sonrasında hemen uyandım yardımcı olabilir misiniz rica etsem ?
  Kimden: Vantedlove
  Cinsiyetiniz:erkek
  Yaşınız:17
  Medeni Durumunuz:bekar
  Anahtar kelimeler: meteor, göktaşı
  Şu anki ruh haliniz: NORMAL

  1. Rüyada meteor düşmesi, meteor düştüğünü görmek idealist düşünceleri temsil eder.
   Rüyada sevgiliyi öpmek, sevgili ile öpüşmek uyanık yaşamınızda sevgilinizle ilişkiniz içine biraz daha romantik davranışlar enjekte etmeniz gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir