Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek anlamı nedir?

şelaleHerkese iyi günler. Ben rüyamda üç tane sıralı şelale gördüm, eşim ablam ve ben bu şelaleden un topluyoruz, çünkü şelaleden oluk oluk un akıyor, “toplayın satıp paraya çeviririz, hayatımız kurtuldu” diyorum, bir zaman sonra şelale durdu çok toplayamadım. Bu rüya ne anlama gelmektedir?, rüyada şelale görmek, şelaleden un toplamak neye işaret etmektedir? Saygılar

Rüyada şelale görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüyanın tüm unsurları pozitif, güzel, hakkınızda hayırlı şeyleri işaret etmektedir.

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Rüyada şelaleye bakmak veya uzaktan bir şelaleyi seyretmek başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eğer şelale berrak ve temiz ise yeni bir hayata başlamayı, yeni başlangıçlara, çocuk sahibi olmaya veya hayatınızdaki yeniliklere delalet eder.

Rüyada ters akan şelale, şelalenin tersine akması, bir şelalenin tersine aktığını görmek, yukarıda anlatılan konularda bir terslik olduğunu simgeler.

Kendinizi bir şelalenin altında görürseniz buda duygusal yönden bir çöküntü içinde olduğunuzu ve problemlerinizin olduğunu ve duygularınızı kontrol altına alamadığınızı gösterir.

Rüyanızda şelaleden un aktığını görmüş olmanız  helal mal ve kazanca işaret etmektedir çünkü rüyada un görmek bolluk, bereket, hayırlı para, zenginlik, fazla gelirdir. Ancak istediğiniz kadar un toplamadan un akmasının kesilmesi, büyük ihtimalle bolluğa kavuşacağınızı ancak çok zengin olmayacağınızı göstermektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir