Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek anlamı nedir?

şelaleHerkese iyi günler. Ben rüyamda üç tane sıralı şelale gördüm, eşim ablam ve ben bu şelaleden un topluyoruz, çünkü şelaleden oluk oluk un akıyor, “toplayın satıp paraya çeviririz, hayatımız kurtuldu” diyorum, bir zaman sonra şelale durdu çok toplayamadım. Bu rüya ne anlama gelmektedir?, rüyada şelale görmek, şelaleden un toplamak neye işaret etmektedir? Saygılar

Rüyada şelale görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüyanın tüm unsurları pozitif, güzel, hakkınızda hayırlı şeyleri işaret etmektedir.

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Rüyada şelaleye bakmak veya uzaktan bir şelaleyi seyretmek başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eğer şelale berrak ve temiz ise yeni bir hayata başlamayı, yeni başlangıçlara, çocuk sahibi olmaya veya hayatınızdaki yeniliklere delalet eder.

Rüyada ters akan şelale, şelalenin tersine akması, bir şelalenin tersine aktığını görmek, yukarıda anlatılan konularda bir terslik olduğunu simgeler.

Kendinizi bir şelalenin altında görürseniz buda duygusal yönden bir çöküntü içinde olduğunuzu ve problemlerinizin olduğunu ve duygularınızı kontrol altına alamadığınızı gösterir.

Rüyanızda şelaleden un aktığını görmüş olmanız  helal mal ve kazanca işaret etmektedir çünkü rüyada un görmek bolluk, bereket, hayırlı para, zenginlik, fazla gelirdir. Ancak istediğiniz kadar un toplamadan un akmasının kesilmesi, büyük ihtimalle bolluğa kavuşacağınızı ancak çok zengin olmayacağınızı göstermektedir.

“Rüyada Şelale Görmek” için 3 yanıt

selamünaleyküm hayırlı günler bende rüyamı anlatmak istiyorum .ben teheccütle sabah namaszını birşeltirip kılıp yatıyorum bu gecede öyle oldu teheccütten sonra dua ettim vakit geldiğindede sabah namazını kılıp yattım ama yarım saat falan sürdü uyumam . rüyamda memlekette oluyorum ablamın düğün hazırlığı için ama memeleketime benzemiyo oluyo sonra şelale akan bieyrde olduğumu gördüm içimden ALLAH ım ne kadar güzel akıyo bembeyaz ne güzel diyorum ama yanına yaklaşmaya korkuyorum ya yıkılırsa duvar düşerim diye ordan ilerlerken şelalenin suyu üstüme çiseleniyo .bunun anlamı nedir acaba yorumlayabilirmisiniz ALLAH razı olsun şimdiden .selametle

Rüyayı yorumlayabilme durumunuz var mı bilmiyorum ama bir şeyler duymaya çok ihtiyacım var! Şelalesi olan devasa ve güldür güldür coşan bir su. Rüyamda ismini de söyledikleri bir göl. Ama ismini anımsayamıyorum. Şelalesinin bir kısmı çok ince bir kısmı onca güce direnip yukarı doğru akıyor. Hayretler içinde izliyorum. Aynı zamanda ben o suyu izlediğim anda hayatım tehlikede oluyor. Beni öldürmeye çalışan çok büyük su hayvanları görüyorum. Ama sadece karada yaşayabiliyorlarmış. Sudan çıkan bir adam beni onlardan kurtarıp yine suyun derinliklerine dönüyor. Adamın vücudu buzla kaplı. Dışarda durdukça çözülüyor. Ve onu çok sevdiğim bir ablam göndermiş benim için. O adamla ben de ona selam gönderiyorum. Ama o suyun görkemini ömrüm boyunca unutamam.

ben ruyamda büyük kocaman bi şelale gördüm o kadar büyüktü ki şelalenin yukarısını görmek için kafamı gökyüzüne kadar çevirdim ve büyüklüğünden korktum şelalenin aktığı yer ise tıpkı deniz gibiydi dalgalıydı ama her yer aydınlık parlaktı neye işaret ediyor lütfen yazınız …. evli çocuk yok 24 yaşında ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir