Rüyada Şelaleden Su İçmek

Rüyada şelaleden su içmek neye işarettir?

Rüyada şelaleden su içmekMerhaba, sevgilimle biraz aramız açıktı. Gece uyumadan önce abdest alıp ayetel kursiyi okudum. Sayısını hatırlamıyorum uyuya kalmışım.

Rüyamda sevgilimle buluşacaktık , sağ tarafımda deniz, sol tarafımda şelale var, ikisinin arasında az bir kumsal var, deniz ve şelaleyi ayıran. Sevgilim karşıda bana doğru koşuyor ama deniz dalgalı sürekli ıslatıyor onu ve benim yanıma geliyor, o sırada şelalenin içindeyim, su beni çekiyor bağırıyorum sevgilime “beni kurtar” diye, elimden tutup çekiyor beni, ikimizde şelalenin içindeyiz ve sudan bir avuç su içiyor sonra bana da iç diyor bende içiyorum bir avuç su. Şelalede denizde temiz. Lütfen yorumunuzu bekliyorum. Allah razı olsun. 28, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Üzgünüm

Rüyada şelaleden su içtiğini görmek yorumu

Rüyada sevdiğinizi görmeniz, aslında kendini olduğun gibi kabul ettiğini yani kendinle barışık olduğunu, kendinle küs olmadığını belirtir. Kişiler çoğu zaman hep başka birilerine özenirler, bu insanlar şarkıcı, oyuncu, devlet adamı yada bir sporcu olabilir, bu rüya sizin hiç bir kişiye özenti duymayan birisi olduğunuzu yani kimseyi kopya etmediğini, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada deniz görülmesi bilinç altının güçlü işaretleri temsil eder ve aynı zamanda bu işaretlerin farkında olmak, sinyallere kulak vermek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada şelale görmeniz sıkıntılarınızdan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygu ve negatif düşüncelerden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir. Eğer şelale berrak ve temiz ise yeni bir hayata başlamayı, yeni başlangıçlara, çocuk sahibi olmaya veya hayatınızdaki yeniliklere delalet eder.

Rüyada sevgilinizin sizi boğulmaktan kurtarması gerçekte sizi rahatsız eden bir sıkıntının sona ereceğine yorumlanır. Rüyada su içmek, şifa, sıhhat, iyileşme gösterir. Aynı gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da su içmek hayattır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir