Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Şelaleye Bakmak

Rüyada şelaleye bakmak neye işarettir?

Bir yamacın tepesindeyim ve oturmuş önümdeki şelaleye bakıyorum, yanımda tanımadığım insanlar var ve bir de kuzenim. Bir anda bir tekne içinde şelaleden aşağı o görülmez sonsuz bir boşluğa düşüyoruz. Kuzenime “çantam kaldı tepede, o çocuğu ara da emaneten ben geri gelene kadar o çantama sahip çıksın, geri verir mi sen onu ne kadar tanıyorsun içinde param var” diyorum. O çok dalgalı bir koyu yeşil renkli denizde, başka tanımadığım insanların da bulunduğu teknedeyim.

Yüzme bilmiyorum ve yanımdaki adama sıkıca tutundum, adam korktuğumu fark edince beni bıraktı, nereye gitti bir daha onu göremedim ve teknenin tahtadan olan kenarına tutundum. O kadar dalga vardı ki ufkumda karayı görüyor ve dalgaların o kocaman beyaz taşlara vuruyor, geri dönüyordu. Orada inmek üzere başka bir bayan için tekne yanaşmak istedi ve ben de ineceğimi söyledim, kendimi nasıl oldu bilmiyorum karada buldum, koridorda tuvalet var ve oradayım. bir erkek bekliyor, tanımıyorum. Ben 49 yaşında bir bayanım ve eşimden yeni boşandım, mesleğim avukat.

Rüyada şelaleye bakmak tabiri

Değerli okurum, gördüğünüz rüya son derece önemli, kendi içinde çok tutarlı değerli bir rüyadır. Konuyu fazla dağıtmadan önemli olayların anlamını sıralayacağım, son kısımda ise yorumu yazacağım.

Rüyada yamaç görmek anlayış, yenilik, farkında olmak, bir noktaya ulaşmayı simgeler. Yamacın kenarında olmak hayatınızda kritik bir noktadan geçtiğiniz ve kontrolü kaybetme korkusu yaşadığınıza, karar değiştirmeye işarettir.

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Rüyada şelaleye bakmak veya uzaktan bir şelaleyi seyretmek başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir.

Rüyada boşluk görmek yaşamınızda bir şeyin eksik veya yoksun olduğunu göstermektedir. Bu kısır emek, duygusal bir boşluk ya da yalnızlık olabilir. Rüyada boşluğa düşmek, boşluğa düştüğünü görmek tüm çabanızın boşa gittiğini, bir projenin sona erdiğini veya ilişkinin koptuğunu gösterir.

Rüyanın son bölümü ise gerçek hayatınızda kimseden yardım almadan kendi başınıza tüm zorlukları aşıp, huzur ve feraha kavuşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Şelaleye Bakmak” için bir yanıt

Merhabalar adım Burak. Yeni birisiyle tanıştım ve o kişiyi rüyamda gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum. Bir yere gidiyoruz o kızla birlikte ama gittiğimiz yer bembeyaz güller papatyalar beyaz orkidelerin olduğu bir şelale, masmavi bir su akıyor bütün çiçekler beyaz, oturuyoruz orada o kız pasta yapmış bize ama çok farklı bir tadı vardı çok güzeldi sonra gitar çalıyordum beyaz güllerin içine uzanmış hiç gitmesek diyordu buradan hayatımda gördüğüm en güzel yer dedi bana bu kız. O şelalenin önüne gittik kız ayaklarını suya soktu o sırada bembeyaz bir kuş kızın omzuna kondu ve kuşu sevmeye başladı, sonra çok güzel hafiften bir yağmur yağmaya başladı, sırılsıklam olduk ama onun eve dönmeye niyeti Yoktu o kadar beğenmiş ki inadı tutmuştu. Tam eve dönüyoruz bu sefer kuşu almak istedi eve götürelim dedi ne kuş kızdan vazgeçiyor ne kız kuştan tam kuşu aldık eve gidiyoruz orada uyandım. İyi günler diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir