Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Selfie Çektiğini Görmek

Rüyada selfie çektiğini görmek neye delalet eder?

Rüyada gelinlikle goruyorum kendimi ama etrafimdaki insanlar bana inanmiyormus, ne diyor bu dermiscesine bakiyor. Aynadan kendime bakiyorum hayalimdeki gibi gelin olmusum. Daha sonra arkadaslarim bana geliyor “eniste nerede hani yaninda yok mu” diyorlar. Ben “bakin orada” diyorum ama arkasi donuk, yaninda insanlar var, yuzunu hic gormuyorum “nasil guzel gelin olmus muyum” diyorum “gelin mi” dermişçesine bana bakip guluyorlar.

Daha sonra fotografcinin yanina gidiyorum “beni ceker misin? ben gelinim, en cok beni cekmen gerek” diyorum “gelin mi? ne gelini abla kafami buluyorsun” diyor. Daha sonra “gelinim tabi hadi cek beni” diyorum. gGelin masasina cikip kahkahalar atiyorum beni cekmesi icin “hani bakayim” diyorum saclarim orgulu normal bir kiyafetli gibi cikmisim fotografta sasiriyorum. Daha sonra tekrar o arkadaslarimi cagiriyorum “hadi selfie cekinelim” diyorum, cekiyorlar. Tekrar ayni gorunumlu cikiyorum fotografta, ustume basima bakiyorum gelinlikliyim sacim yapili ama gelinligimin her tarafi kiris kiris, daha sonra uyandim. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada selfie çektiğini görmek yorumu

Rüyada tüfek görmekRüyada gelinlik giydiğini görmek, şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Siz şu anda bekarsınız ve bir evlilik durumu yok. Bu durumda gelinlik giymek evlilik konusunu gerçek yaşamda kafanıza fazla taktığınızı ifade eder.

Rüyada fotoğrafçı görmek hayatta başarılı olmak için bir noktadan başlamak ve fazla yön değiştirmemek gerektiğini gösterir. Rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek tehlike arz eden bir yolculuğa çıkmak veya riskli bir adım atmaya rivayet edilir.

Rüyada selfie çekmek gerçek hayatta yaşamakta olduğunuz sorunları kolay bir şekilde aşmak için kendini iyi tanımak, güçlü ve zayıf yanlarının farkında olup olup ona göre davranmak, zayıf yönleri güçlendirmek için çaba sarf ederken güçlü olduğun yönleri daha fazla ön plana çıkarmak ve onları kullanmak gerektiğine yorulur. Rüyada selfie çeken birini görmek problem çözmek için yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi simgeler.

“Rüyada Selfie Çektiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada aramın iyi olmadığı kız arkadaşımla resim çekindiğimi gördüm, bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir