Rüyada Selim İsmi

Rüyada Selim ismi neye işaret eder?

Merhabalar, ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim, 1 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi rüyamda gördüm, aslında sevgilim ile aramızda bir problem yoktu psikolojik sorunları vardı, ayrılmak zorunda kaldık. Rüyamda ayrılık sebebini konuşuyorduk yüz yüze, o onun bitirdiğini bense hareket olarak onun bitirdiğini dilde ifade ederek işini kolaylaştırıp bitirdiğimi söylüyordum.

Tanımadığım bir evdeydik, geniş beyaz çift kişilik bir yatak vardı, uzanmış konuşuyorduk sadece, derken kolunda daha önceden hiç görmediğim Selim yazılı bir dövme gördüm ve “bu ne” dedim “Selim isimli kişi yüzünden mi benden ayrıldın” dedim ve ittim “madem artık sadece arkadaşız bu olmamalı” dedim. Aslında ondan beklediğim güzel sözler ve birleşmemiz idi ama bu yazıdan sonra kabul etmezdim zaten söylemedi, oda bu ilişkinin iyi ki de bittiğini sadece arkadaş kalmanın doğru olduğunu söyledi ve onu söylediğinde üzüldüm. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada Selim ismi neye yorulur?

Hakan merhaba, aslında gördüğün rüya yoruma gerek bırakmayacak derecede açık, net bir rüya ve bunun açıklaması zaten eski sevgili rüya analizi sayfasında yer almaktadır. İnsanlar ayrıldıkları, kaybettiği sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Bunlar mesaj vermekten ziyade alışkanlıktan kopamamak, kaybetmenin üzüntüsü, pişmanlık işareti olup zaman geçtikçe rüyada eski sevdiğini görmek azalır, anlam kazanmaya başlar ve onlardan ders çıkarmak gerekir.

Ancak neden ayrıldığının bilincinde olmana karşılık rüyada sevgilinin kolunda gördüğün erkek ismi enteresan, rüyada dövme görmek görülen dövmede yer alan ifade ile açıklanır ve dövmeyi gördüğünüz kişi ile olan ilişkinizde gözden geçirmeniz bazı şeyler olduğunu belirtir, karşındaki kişinin bir takım şeyleri size anlatamadığını gösterir. Dövmede yer alan Selin kelimesinin anlamı aşağıdadır. Bence kız arkadaşın seni bir başkası yüzünden terk etmedi, tam tersine seni takdir ediyor.

Selim isminin anlamı sağlam karakterli, doğru insan, kusursuz kişilik, temiz karakter, içten kimse demektir. Rüyada Selim ismini duymak doğru yol üzerinde olmaya delalet ederken Selim olarak çağrıldığını görmek kişinin ufak tefek kusurları dışında mükemmele doğru ilerleyen ve çevresi tarafından takdir edilen biri olduğuna delalet eder.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir