Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Selülit Görmek

Rüyada selülit görmek neye çıkar?

Rüyamda boyu dizlerimde beyaz renkli bir etek giymiştim ve hoşlandığım erkeğin karşısında yürüyordum. Etek yakışmıştı ve o da bana hayran hayran bakıyordu. Bu durum çok hoşuma gitmişti ama sonra bacaklarımda selülit olduğunu gördüm ve çok utandım.

Rüyada selülit görmek yorumu

Rüyada etek giymek kısa bir yol olarak rivayet edilir, eteğin yakıştığını görmek ise bu yol o kadar kısmetlidir manası taşır. Renginin beyaz olması daha da iyidir çünkü rüyada beyaz etek giydiğini görmek sıkıntıların bittiği gösterir, yaşamınızda seçeneklerin ortaya çıktığının simgesidir.

Rüyada hoşlandığı erkeği görmek aslında rüyayı gören kadın için güncel bir ilişkinin bazı küçük düzenlemeler ile daha fazla mutluluk verecek hale getirilebileceğini anlatır.

Rüyada selülit görmek kişinin sahip olduğu bir şeyden kurtulmak, uzaklaşmak duygularını simgeler. Şu an hayatında bir takım olaylardan kurtulmak istediğini işaret eder. Rüyada selülit tedavisi görmek duygularınızı gizlediğiniz ve hapsettiğiniz anlamına gelir. Selülit tedavisi olmak aynı zamanda isteklerinizi ve duygularınızı tam olarak ifade etmeniz gerektiğini  temsil eder. Rüyada mezoterapi de aynı şekilde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir