Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Selvi Görmek

Rüyada selvi ağacı görmek neye işarettir?

Mezarlık karşısında bir tarlamız var, büyük kocaman selvi ağaçları var, mezarlıkta eski mezar taşları da var, eski kuran yazısı ile kocaman selvinin altına annemi gömmüşler, eski mezar taşı da baş ucunda, kıyı tarafta yan duruyordu, yeni gömülmüştü, temiz toprak vardı üzerinde, ot falan çıkmamıştı, bende başında ağlıyordum, sonra da benim beynimde zararsız bir kitle var, büyürse gözlerimi etkileyecek, doktor koyu mor kalem ile gözlerimi çizdi gözlük gibi, uyandım sonra gerçekmiş gibiydi. 27 yaşında evli bayanım, annem kanser hastası.

Rüyada kocaman selvi ağaçları görmek neye yorumlanır?

Rüyada selvi görmek genellikle kötü bir olay yaşayacağına rivayet edilir. Selvi ağacı dikmek iyi bir insanla karşılaşıp rahatlamak, huzura ermek anlamına gelir.

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir. Birinci anlamı anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. İkinci anlamı yaptığınız hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı çektiğinizi ve annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçladığınızı işaret eder.

Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde ur çıktığını görmek var olan dertlerinize yenilerinin ekleneceğine işarettir.

Not: dikkat ederseniz rüyanızdaki tüm unsurlar negatif anlam taşımaktadır. Annesi kanser tedavisi gören bir insanın bu kadar olumsuz duyguyu taşıması gayet normaldir. Olumlu düşünmeyi öğrenmeli, dua ve sabırla bu sıkıntıları atlatmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir