Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sembol Görmek

Rüyada sembol görmek neye delalet eder?

Rüyada sembol görmekRüyamda eski kitap içinde bir sürü sembol gördüm.İyi günler arkadaşlar, 4-5 ay öncede görmüştüm bu rüyayı, bugün tekrar gördüm. Şimdi kırsal bir alandayız düğün var gibi, köylük yeri gökyüzü açık görünüyor, yıldızlar çok net, bulunduğum evin bahçesi tam halay çekme alanı gibi genişçe bir yer, birden ne oluyorsa kimse yok.

Etrafıma bakıyorum çok sessiz, gökyüzüne bakıyorum yıldızlar çok güzel parlıyor, az ilerliyorum köyde bahçe kapısı çalıyor, gidiyorum bakıyorum kimse yok, birden elimde bir kitap veriliyor, dışı deri mi deyim çok eski kağıt gibi bir şey mi deyim deriydi sanırım. Biri bana “oku” diyor, etrafta kimse yok, açtım içini ömrümde görmediğim semboller var içinde harfler çok değişik yani uyandığımda baktım bütün dillerde yok öyle bir alfabe veya şekiller.

Sonra okuyamadım, bir yokuş vardı az ilerledim yokuşu çıktım bahçenin çıkışındaki yokuş yani burayı çıktım ufak bir tepe bir daha “oku” diye ses geldi, okumaya çalıştım bu sefer terlemeye başladım, terledim terledim birden uyandım. Yorum bekliyorum arkadaşlar baktım böyle bir rüya yok internette.

Takma isim : Sivaslı
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutsuz
Anahtar kelime : semboller, harfler

Rüyada sembol görmek yorumu

Rüyanız çok değişik ve önemli gibi görünüyor. Eğer günlük yaşamınızda mistik konularla makale okumak, kitap okumak, film izlemek, oyun oynamak gibi ilginiz olmadıysa rüyanın manevi bir mesajı olduğu düşünülebilir.

Rüyada kitap görmek, güçlü olmak ve yükselmek olarak yorumlanır. Kitaplar aynı zamanda kişisel gelişimi, eğitimi simgeler.

Rüyada sembol görmek, bilinmeyen bir sembol, semboller, bir durum karşısında belirsizlik, karışıklık, veya bilgisizlik gösterir.

Rüyanın mesajı

Uyanık hayatınızda güçlenmek, yükselmek istiyorsunuz, ancak buna hazır değilsini. Bunlara kavuşmak için gelişiminizi tamamlamalı, kendinizi gerekli konularda eğitmelisiniz bu sayede belirsizlikleri aşabilir, karışıklıkları çözebilir, hedefinize ulaşabilirsiniz demektedir.

“Rüyada Sembol Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda rüya görüyorum. Orada merdivenli hafif karanlık bir ortamdayım. Duvardaki fotoğraf ilgimi çekiyor ve bakarken, birden fotoğraftaki adam canlanıyor ve boğazımı sıkıyor. Onu yenerek yok ediyorum. Sonra rüyamda bu rüyamdan uyanıyorum. Bir evdeyim. Evde tekim. Sonra balkonda bir adam beliriyor. Adam tanımadığım biri ama güvenilirliğini hissediyorum. O adam bana bir kitap veriyor. Sonra bir şeyler konuşuyoruz ama onları hatırlamıyorum. İçeri giriyorum ve babam yanımdaymış. Baba diyorum şöyle şöyle rüya gördüm diyorum. Ardından kitabı gösteriyorum. Kitabı açıyoruz. Arapça Türkçe yazılar ve bazı semboller var ama hiçbiri aklımda kalmadı. Onlara şöyle kısaca baktiktan sonra babam dikkatli olmam konusunda uyardı. Babama anlattığım rüyadaki merdiven de güya rüyadaki evin salonuna çıkan merdivenmiş. Yani o hafif karanlik ortamdan yukselen merdiven babama kitabi gosterdigim yere cikiyor. Ruyamda bu dikkatimi cekiyor. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci. Ruh hali: tedirgin.

Clock merhaba,
Rüyada sembol, işaret gibi şeyler görmek çoğu zaman önemli mesajlar verir. Senin rüyanın da ana unsuru kitaptaki sembollerdir ama ne yazık ki bunları hatırlamıyorsun ve bu bir durum karşısında belirsizlik, karışıklık veya bilgisizlik gösterir.
Rüyadaki diğer unsurlara bakılırsa gördüğün rüya genel olarak içindeki gizli korkulardan kurtulmak ve hile, yalan, sahtekarlık ya da iki yüzlülük durumlarına karşı uyanık olup hayal kırıklığı yaşamamak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyamda eskiden atamızın iyi olduğu şuan ise bana düşmanlık besleyen bir kız arkadaşımı gördüm. Bizim mahallede biri ile oturuyordu sokakta yanlarından geçerken dayanamadım ve yanına gidip tartışmaya başladım neden bana bu kadar kin besliyosun diye yaptıklarının nedenini soruyordum ama çok fazla sinirliydim elimle kızı iteliyip duruyordum o ise konuşmuyordu haklıymış ama üzgndeymiş gibi bakıyordu bana ve anlında değişik küçük bir sembol vardı küçük a harfinin kenarlarında çizgiler var o tarz bi semboldü.
Kızın en yakın arkadaşımla arası çok kötüyfü bende bu sebeple mi bana kötü davranıyorsun diyordum ayrıca hoşlandığım bi yıl boyunca konuştuğum çocuğun en yakın arkadaşı ve sürekli çocuğu benden uzak tutmaya çalışıyor. Umarım yorumlarsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir