Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şems-i Tebrize Gitmek

Rüyada Şems-i Tebrize gitmek neye işarettir?

Rüyamda bir arkadaşımla yeşillik bir yerdeydik. Arkadaşım bana dedi ki “gel seni Şems-i Tebrizi’nin makamına götüreyim”. Onunla beraber bir eve gittik, evin içine girdim. Gittiğimiz evin giriş kapısının yanında bir kapı daha vardı. Kapı taşlarla kapatılmıştı kimi taşların üzerinde Kuran’dan ayetler yazılıydı. Orada bir kadın bana “o kapının içinde Şems’in mezarı var” dedi. Ben dua ettim, aynı zamanda biraz da korkmuştum, rüyamın tabiri nedir, yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler.

İsim / Takma isim : elif
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 15
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : meraklı
Rüyanızın konusu : Şems-i tebrizi mezarı
Anahtar kelimeler : şems-i tebrizi, dua etmek

Rüyada Şems-i Tebrize gitmek neye yorulur?

Elif merhaba,

Gördüğün rüya çok hayırlı olup, gerçek hayatınızda manevi sıkıntıların biteceğini, dertlerin sona ereceğini müjdelerken aynı zamanda maddi bakımdan da güzel gelişmeler yaşayacağını simgelemektedir. Rüyada gördüğün taşa yazılı Kuran ayetleri senin gerçek hayatta düzgün karaktere sahip, korunan bir insan olduğunu, bu çizgini bozmadığın sürece hayatın boyunca işlerinin yolunda gireceğini müjdelemektedir.

“Rüyada Şems-i Tebrize Gitmek” için 3 yanıt

ben geceden aşkın gözyaşları kitabını okuyup yattım ama ağladım şemsin ölümü hz. mevlana ağlayışı beni çok etkiledi rüyamda görürmüyüm diye acaba içimden de geçirmiştim sonra uyudum şimdi rüyamı anlatayım rüyamda dedem annem ben ve kardeşim bi köy gibi bi yer geziyoruz hz. mevlana ve hz. şemsin kabri diye geziyoz bi ev gibi bi odaya girdik geniş bi oda uzun ca bi mezarlık var başında sarığı dedim şems ne kadar uzunmuş böyle baya uzundu dua ettim mi hatırlamıyom tek hatırladığım o eve girdiğim an ailemden önce mezara doğru koştum gelip uzun olduğunu görünce ne kadar da uzunmuş dedim böyle etraf eski ev tarzı kuran ayeti gördünmü hatırlamıyom neyse ordan çıktık geziyoruz mevlana hazretlerinin kubbesini görüyom böyle toprağa batmış yani kapısı girilemiycek kadar toprakla kapanmıştı içeri girmek isterdim dedim içimden dedim acaba biz azönce gittiğimiz yer yanlış yermiydi burası acaba asıl yer mi okuduğum kitapta hz. mevlana arkadaşının yanına gömülmek istenmiş dedim acaba asıl yer burası da ikisinin asıl mezarımı içerde böyle kum toprak gömülmüştü bu kadar hatırlıyom rüyamı

Ruyaniz Hz Mevlana yi iyi tanımadığınıza doğru kaynaklardan iyi tanımanız gerektiğine işaret ediyor …admin cevap yazmıyor biz bari birbirimize yardımcı olalim:)

Uykudan uyandım dilimde şemsi tebrizi nin adı vardı fakat onu görmedim hala dilim onu söylüyo ne anlama geliyo yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir