Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Şems-i Tebrizi Ve İslam Bayraklı Rüya Görmek

Rüyada Şems-i Tebrizi ve İslam bayraklı rüya görmek nedir?

Rüyamda bir odadayım ve yanımda gerçek hayatta da aşık olduğum adam var. Odanın duvarları beyaz boyalı ve duvarda Şems-i Tebrizi’nin aşk üzerine söylemiş olduğu sözleri yazılıymış ama özellikle “aşk” kelimesi büyük puntolarla ve parlak kırmızı karakterde yazılıymış.

Aşk kelimesini okuduğum zaman kelime kırmızı ışık olarak yanıyordu. Bu yazıların sağ yanında duvarda yani yazıların sağ tarafında yemyeşil bir islam bayrağı var ve bu bayrağın içinde bir oyuncak erkek bebek oturuyor. Bu oyuncak bebeğin üzerinde ise beyaz hacı kıyafeti var. Bu oyuncak bebek bizimmiş güya. Görüntü dayımların evine dönüşüyor ve biz bekliyoruz. Beklediğimiz ise evlatlık aldığımız yetim ve öksüz bir bebekmiş ama cinsiyetini bilmiyorum.

Bir kadın kucağında mavi kundaklı bir bebek getiriyor yanımıza. Duvardaki o hac kıyafetli oyuncak bebek ile büyüdüğünde oyun oynayacakmış evlat edindiğimiz evladımız. Kollarımı uzattım bebeği kucaklamak için ve o anda da uyandırıldım annem tarafından.

(Bu rüyayı ramazan ayında gördüm. Gerçek hayatta sevdiğim adamla yollarımız ayrılmış durumda ailesi sebebiyle. Birlikte hayatımızı paylaşmaya dair tüm umudumu yitirmekte olduğum günlerden birinde gördüm bu rüyayı ve içinde çok derin anlamlar olduğuna inanıyorum ama çözemedim hala. Yardımcı olursanız sevinirim.) Bu rüya mevren90 tarafından gönderilmiş ve tarafımdan buraya eklenmiştir.

Rüyada Şems-i Tebrizi ve İslam bayraklı rüya görmek tabiri

Merhaba, rüyanız yaratıcılık, romantizm, neşe ve maneviyat konularında yeni bir yol arayışında veya bir değişim yaşamakta olduğunuzu, bu geçiş aşamasında birilerinin destek ve önerilerine gereksinim duyduğunuzu simgelemektedir.

“Rüyada Şems-i Tebrizi Ve İslam Bayraklı Rüya Görmek” için 2 yanıt

Rüyam da Şemsi Tebrizinin mezarını gördüm etrafı çok kalabalıktı, yüzlerce insan vardı. Yeşil örtülerle üstü örtülmüştü.
Sonra bir kaç kişinin onu taşıdığını gördüm kafası kazınmış, uzun sakalları vardı ve uçtu gitti çok etkilendim.
Yorum için yardımlarınızı rica ederim, teşekkür ederim.

Rüyamda eski sevgilimi sevdiğimi gördüm, mevlana ve şems efendiyi gördüm kitaptan okuduğum kadarıyla aklımdan canlandı çok güzeldi uyanmak istemedim bana bişeyler diyolardı namaz.. oruç dua pek hatırlamıyorum ama ben çok dua ediyordum onları görmek için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir