Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek neye işaret eder?

Bir rüya gördüm, çok şiddetli yağmur yağıyordu, fabrika gibi bir yerde bir çadırın içindeydim, elimde şemsiye vardı fakat ne çadır nede şemsiye yağmura engel olamıyordu. Nasıl olduysa kendimi beyaz tonları çok baskın olan eşyalı bir odada buldum, yanımda tanımadığım 6-8 insan ya da daha fazla, içime çok büyük bir sıkıntı çöktü, birden 3 harfli varlıkların baskısına maruz kaldığım zihnime yerleşti.

Arkadaşımdan bir muska aldım ama takmadım, kimsenin beni yalnız bırakmasını istemiyordum, şu an bulunduğum eve bir anda geçiş yaptım nasıl geçtiğimi bilmiyorum, bir anda elektrik kaçağı oluştu bilgisayarımın kısa devre yaptığını gördüm evde 1 tane şalter var fakat rüyada 2 taneydi, biri içeride biri dışarıda ama 2 side işe yaramadı, uyanırken elimin çarpıldığını hissettim, açıklayıcı şekilde anlattım, admin lütfen bir yorum yapın, bir kaç obje kötüye çıkıyor. Hülya.

Rüyada şemsiye görmek neye yorulur?

Rüyada şemsiye görmekHülya merhaba, Bu değerli rüyayı gönderdiğin için sağ ol. Görmüş olduğun olaylar ve unsurlar kendi aralarında çok mantıklı bağla birbirine irtibatlı ve bu nedenle güçlü bir mesaj vermekte, reel yaşamda sana derin endişeler veren durumlar olduğunu, kendini iyi hissetmediğini, aksiliklerin peşini bırakmayacağına kendini inandırmış olduğunu fakat aslında bu düşüncelerin yanlış olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada kapalı şemsiye iyi bir iş, açık şemsiye büyük güven anlamına gelir. Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek zor bir durumla karşılaşacaksınız fakat yakın bir dostunuzun desteği ile zorlukların üstesinden geleceğinize işaret eder. Yağmur olmayan havada şemsiye açmak kişinin sahip olduğu değerlerin farkında olmadığını, aslında oldukça güvende olmasına karşın kendini güvensiz hissettiğine yorulur. Büyük bir plaj şemsiyesi veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu görmek, dertlerden, sıkıntılardan uzak rahat bir yaşam sürmeye işaret eder.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir