Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek neye işaret eder?

Bir rüya gördüm, çok şiddetli yağmur yağıyordu, fabrika gibi bir yerde bir çadırın içindeydim, elimde şemsiye vardı fakat ne çadır nede şemsiye yağmura engel olamıyordu. Nasıl olduysa kendimi beyaz tonları çok baskın olan eşyalı bir odada buldum, yanımda tanımadığım 6-8 insan ya da daha fazla, içime çok büyük bir sıkıntı çöktü, birden 3 harfli varlıkların baskısına maruz kaldığım zihnime yerleşti.

Arkadaşımdan bir muska aldım ama takmadım, kimsenin beni yalnız bırakmasını istemiyordum, şu an bulunduğum eve bir anda geçiş yaptım nasıl geçtiğimi bilmiyorum, bir anda elektrik kaçağı oluştu bilgisayarımın kısa devre yaptığını gördüm evde 1 tane şalter var fakat rüyada 2 taneydi, biri içeride biri dışarıda ama 2 side işe yaramadı, uyanırken elimin çarpıldığını hissettim, açıklayıcı şekilde anlattım, admin lütfen bir yorum yapın, bir kaç obje kötüye çıkıyor. Hülya.

Rüyada şemsiye görmek neye yorulur?

Rüyada şemsiye görmekHülya merhaba, Bu değerli rüyayı gönderdiğin için sağ ol. Görmüş olduğun olaylar ve unsurlar kendi aralarında çok mantıklı bağla birbirine irtibatlı ve bu nedenle güçlü bir mesaj vermekte, reel yaşamda sana derin endişeler veren durumlar olduğunu, kendini iyi hissetmediğini, aksiliklerin peşini bırakmayacağına kendini inandırmış olduğunu fakat aslında bu düşüncelerin yanlış olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada kapalı şemsiye iyi bir iş, açık şemsiye büyük güven anlamına gelir. Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek zor bir durumla karşılaşacaksınız fakat yakın bir dostunuzun desteği ile zorlukların üstesinden geleceğinize işaret eder. Yağmur olmayan havada şemsiye açmak kişinin sahip olduğu değerlerin farkında olmadığını, aslında oldukça güvende olmasına karşın kendini güvensiz hissettiğine yorulur. Büyük bir plaj şemsiyesi veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu görmek, dertlerden, sıkıntılardan uzak rahat bir yaşam sürmeye işaret eder.

“Rüyada Şemsiye Görmek” için 5 yanıt

Rüyada hayma görmek
Merhaba, Rüyamda bildiğim bir evin çatısındaydım. Çatıda asma için hayma ( Çukurova yöresinde üzümün rahat tırmanabilmesi için yapılan demir veya tahta destek) kurulu. Bir sürü baykuş var haymanın üzerinde, yerlerde. Kimisi uçuyor. Önce ürküyorum ama sonra alışıyorum varlıklarına. Hatta sevimli bile geliyorlar.
Evimiz bahçeli ve birçok kedimiz var gerçek hayatta. Rüyamda o kedilerin bir kısmının çatıya çıktığını görüyorum ve baykuşları yemelerinden korktuğum için kovalıyorum onları. Baykuşların görmediğini düşünüyorum tam karanlık olmadığı için. Onları ben korumaya çalışıyorum.. Yorumlarsanız sevinirim.

Baykuşlar rüyada alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder. Baykuşlar aynı zamanda ölümü, karanlığı ve insanın bilinmeyen yönünü, bilinç altını simgeler.
Baykuşları kediden korumanız bana göre sahip olduğunuz bilgi ve hayat tecrübenizi koruma kararlılığınızı göstermektedir, rüyanız hoş bir rüyadır.

Rüyamda demirden yapılmış paslı bir haymayı alttan büyük kalın bir kalasla destekledigimi ve yükselttigimi görüyorum, üzerindeki asma yaprakları henüz yeşermemiş ve gelişmemişler, demir paslı, haymaya bakıp içimden onu beyaza boyamayı düşünüyorum (devamı) rüyamda yaşatmaya çalıştığımız 2 cenin görüyorum onları soğuktan ve sıcaktan ablamla korumaya çalışıyoruz avucumuzun içine sığacak kadar ve avucuma alıyorum ölmediğinden emin oluyor mutlu oluyorum.

Rüyada cenin görmek gerçek yaşamınızda kafanızda gelişmekte olan yeni bir fikri veya yaşamınızdaki yeni bir ilişkiyi veya olmasını istediğiniz önemli gelişmeyi simgeler.

Bir önceki rüyamı cevapladığınız için teşekkür ederim. O rüyadan sonra tekrar uyanıp uyuduğumda bu sefer rüyamda şemsiye gördüm. Kardeşim şemsiyemi almak istedi benim gönlüm kaldı şemsiyede ve sebebini sorduğunda renkli şemsiyenin renklerinin çok güzel olduğunu belirttim. Burukluk vardı o anda üstümde ve bende kaldı, kardeşim de kendisine farklı bir şemsiye alacaktı onu görmedim ama o renkli şemsiye benimdi hep. Teşekkürler yorumunuz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir