Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Senet Görmek

Rüyada senet görmek neye işarettir?

Bir düğündeyiz sevgilimde var, düğün çıkışı babam sevgilimle konuşuyor ve ben bunu duyuyorum. Sevgilimin gözler kıpkırmızı, babam “kızımdan uzak dur 20 milyar sana para” diyor, uzak duracağına dair senet imzalatıyor, içeri girdiğimde ise o senedi imzalıyordu. Sevgilim, babam ve odada 5 veya 6 tane polis vardı, ağlaya ağlaya masayı devirdim, sevgilime “bana nasıl yaparsın böyle bir şey, birlikte hallederiz çalışarak” dedim ve o polislerin arasından camdan atlayarak kaçtım.

Koşarken bir arkadaşımı gördüm ve telefonunu rica ettim, o sıra arkadaşlarımla polisten saklanıyoruz. Sevgilimi arıyorum feryat ederek “nasıl böyle bir şey yaptın, bunları da atlatırdık, ben ailemi karşıma aldım ama sen cesaret edemedin” dedim ve o sıra polis beni yakalıyor ve koluma kelepçe takıyor, o sıra hemen uyandım. burcu, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, sinirli.

Rüyada senet görmek neye yorulur?

Burcu merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında seni derin endişe ve öfkeye sürükleyen şeyler yaşadığını ve bir karar aşamasında olduğunu ancak bu kararından pişman olma korkusu yaşadığını simgelemektedir.

Rüyada senet görmek , gerçek hayatta sonradan pişman olacağı bir şey yapmamak için yeniden düşünüp, iyi karar vermek gerektiğine işaret eder. Rüyada senet imzalamak, senet imzaladığını görmek , çevrenizde sizden bir beklentisi ya da sizin bir konu hakkında onayınızı bekleyen birileri olduğunu ve daha dikkatli olmak gerektiğini temsil eder. Rüyada evrak imzalamak ta aynı anlamı taşır.

Rüyada senet imzalayan birini görmek, gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınız ya da ilişkinizle birlikte yorumlanır ve genellikle senedi imzalayan kişinin sizden bir şeyler beklediğini, bunları açık açık konuşmak gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Senet Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, Bu aralar iş yerimizde işlerimiz kötü gitmesinden dolayı açıkcası büyük sıkıntılar çekmekteyiz. Rüyamda büyük patronumun elinde yazılı bir senet görüyorum, üzerindeki rakam 1.000.100,00 tl yazıyor, patronum bize bana ve eşime araba almış ve bu senedi vermiş araba karşılığında ve ardından da senedin ödemesini yaparak geri almış. ben bunu yaptığına kızıyorum. lütfen rüyamı yorumlar mısınız. hayırlı günler dilerim.

Hasibe merhaba,
Rüyada senet veya evrak imzalamak, genç bir erkek için, ileride pişman olacağı bir mektup yazacağına, orta yaşlı birisi için, iş yaşamında güvenilmeyen bir insan olduğuna işarettir.Genç kız için, bu rüya aniden evlenmek, evli olanlar için, yeni bir ev olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir