Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sepet Dolusu Kandil Simidi Görmek

Rüyada sepet dolusu kandil simidi görmek neye işarettir?

Rüyamda kız arkadaşımla kendimi noter tarzı bir devlet dairesinde gördüm ama rüyamda sevgili değildik, hatta tanışmıyorduk. Ben bir arkadaşımla beraber gitmişim oraya araba almışım ama birkaç tane sanki alım satım yapıyorum o hissi verdi bana. Uyandıktan sonraki düşüncemle kız arkadaşımda orada onu görüyorum, arkadaşımın yanından ayrılıp onun yanına gidiyorum, “onu bir gün öncede orada gördüğümü, araba mı aldığını” soruyorum, yüzüme bakmadan biraz rahatsız olmuş bir yüz ifadesiyle “evet” dedi.

Arabasını camdan gösterip kırmızı üstü açık bir araba olup olmadığını soruyorum ama o olduğunu biliyorum kız arkadaşımda onaylıyor “evet o” diyor. Sürekli yüzüne bakıyorum bu arada yanına oturuyorum önümüzde ufak bir masa var sehpa tarzı benim elimde araçların plakasını falan belirleyeceğim bir liste var araçlarla ilgi formlar var onları doldurmaya başlıyorum.

Beraber oraya gittiğim arkadaşım bize bir sepet dolusu belki bir kaç kilo gelecek kadar kandil simidi gönderiyor kafamı çevirip arkadaşıma baktığımda bana gülümsüyor göz kırpıyor. Bir yandan şaşırırken kandil simitlerini neden gönderdiğine nereden bulduğuna içten içe de mutlu oluyorum ne de çok severim kandil simidini diyorum. Sonra kız arkadaşıma dönüp beraber yiyelim mi diyorum o ana kadar sürekli asık bir suratla yanımda duruyordu benden rahatsız olduğu belliydi ama o teklifimle birlikte o da gülümsüyor ve birlikte kandil simitlerini yemeğe başlıyoruz. 23 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada sepet dolusu kandil simidi görmek tabiri

Rüyanızda bir çok olay geçmekte, birden fazla unsur yer almakta ancak ana tema kız arkadaşınızı görmeniz ve onunla geçen konulardır. Rüyanız arkadaşınız ile aranızda yüzeye çıkmamış, derinlerde bazı sorunlar olduğunu göstermektedir. Bunlar ilgi alanlarınızda veya daha önemlisi hayat görüşünüzdeki farklılıklar olup, bunlar sizde bazı endişeler yaratmış olabilir. Öte yandan rüyada simit görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Sepet Dolusu Kandil Simidi Görmek” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir