Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sepet Görmek

Rüyada sepet görmek neye çıkar?

Ben dün gece gördüğüm rüyamda elimde bir sepet ile bahçede yumurta topluyordum ama yumurtalar toprağın biraz altından çıkıyordu yani yumurta olan yerler hafif kabarık duruyordu orayı elimle biraz eşeleyip toprağın içinden yumurtayı çıkarıyordum. Sanki tavuk toprağı biraz eşeleyip oraya yumurtlamış sonra üzerini hafifçe örtmüş gibiydi. Toplarken bir kaç tanesi kırılıyordu ama kocaman bir sepet dolusu yumurta topladım, çok merak ettim yorumu ne acaba?

Rüyada sepet görmek yorumu

Samime merhaba, rüyada sepet görmek yakın gelecekte başarıların sizi beklediğini, verdiğin emek ve harcadığın zamanın karşılığını alacağını gösterir. Rüyada dolu bir sepet görmek kişinin büyük başarılar kazanacağına işaret eder.  Boş sepet görmek üzüntü, sıkıntı anlamına gelir, hayal kırıklığı yaşayacağınızı işaret eder. Rüyada sepet almak uyanık hayatta istediğini elde etmek için yetersizlik anlamına gelir, bir şeyin eksik olduğunu simgeler. Rüyada sepet taşımak kişinin zor olanı sevdiğini gösterir, amaçlarına ulaşmak için zor yolu seçtiğini anlatır ya da zor bir yolculuk ifadesidir.

Rüyada yumurta topladığını görmek oldukça hayırlı bir rüya olup, güzel gelişmelere işaret eder ve kişinin evlilik yahut zenginlik yolunda bir adım attığını ve bu adımın arkasının geleceğini, hedefine ulaşacağını simgeler.

Rüyada mahfe görmek nedir?

Rüyada mahfe görmek yer değiştirme, taşınma veya bir yolculuğa işaret eder, kişi yeni bir yere taşınabilir, başka bir mahalleye yerleşebilir veya başka bir şehirde yaşamaya delalet edebilir. Mahfe; deve,fil gibi hayvanların sırtına yerleştirilen ve karşılıklı iki kişiyi taşıyabilen sepet demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir