Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sepette Limon Görmek

Rüyada sepette limon görmek neye işaret eder?

Sivas’ta eski bekarlık zamanımdaki evimizde, küçük bir odadayım. Odanın camını açıp dışarı bahçeye çıkıyorum. orada sepet dolu limon görüyorum hatta yerlerde bile limon vardı. yerdeki limonlara dokunduğumda yumuşak olduğunu hissettim.

Eşimle ben limonu sevdiğimiz için içimden o an o duygular geçiyor. sepetteki limonları alıyorum ve eve götürüyorum. limonları bulduğum evin arasındaki ve oradaki bir evin arasında çok yüksek bir kavak ağacı görüyorum.

Rüya konusu: Sivas, bekarlık evi, küçük oda, bahçeye çıkmak, yerlerde limon, yumuşak limonlar, yüksek kavak ağacı. Rüya detayı: yaşım 55 erkeğim, evli iki kız babasıyım.

Rüyada sepette limon görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada limon görmek hayal kırıklığı ile yorumlanır. Bazı şeylerin beklediğiniz gibi sonuçlanmayacağını işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada limon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızın sonunda gördüğünüz kavak ağacı ise ev almak ve tanıştığınız insanlarla güzel dostluklar kuracağınıza işaret eder. Bakınız rüyada kavak ağacı görmek rüya tabirleri sayfası.

Sonuç olarak kısa dönemde kimi hayal kırıklıkları yaşasanız bile sonunda istediğiniz şeylere kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir