Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Seramik Görmek

Rüyada seramik görmek neye delalet eder?

Rüyada seramik görmekMerhaba. Ben rüyamda yüksek katlı lüks bir binadayım, binanın her tarafı  seramik kaplı, yerler, duvarlar, tavan, merdivenler. Asansörle yukarı çıkıyorum ve asansör kapısı açılıp, adımımı attığım anda kusmaya başlıyorum, kustukça iğreniyorum ama bir taraftan da tamamen kusarak midemi boşaltırsan rahatlayacağımı düşünüyorum. O pırıl pırıl seramik zemini kusarak kirlettiğim için utanıyorum. 39, Erkek, evli, kendi işimde çalışıyorum.

Rüyada seramik görmek yorumu

Mustafa merhaba, aynı şeyleri yeniden yazmamak için bina, asansör, kusmak sayfalarını incelemeni rica ediyorum. Rüyandaki temek unsur binanın her tarafının seramik kaplı olması ( tavanların bile) ve bu yüzden bu sayfada sadece seramik açıklamasını yapacağım.

Rüyada seramik zemin görmek rüya sahibi kişi için görmüş geçirmiş, kariye sahibi, düzgün insanlar ile bir araya gelmeye, onların bilgi ve görgüsünden yararlanıp daha başarılı işler yapmaya işaret eder. Rüyada seramik banyo veya mutfak kişinin kendini bazı alanlarda geliştirip çok kazançlı bir işlere gireceğine ve iş yapacağı insanlar ile dost olup, özel yaşamında da bir arada olmaya başlayacağına yorulur. Bazı hayırlı işler yapmaya ve bu nedenle güzel insanlarla tanışmaya delalet eder.

Rüyada seramik tabak görmek veya bu tabakta yemek yemek rüyayı gören insanın çalışma hayatı ya da sosyal yaşamında yapacağı güzel çalışmalar ve hayırlı işler sebebiyle çevresindeki itibar sahibi birinden çok büyük iltifatlar duyacağını, güzel bazı sözler işiteceğini, bu sayede yaptıklarından daha iyisini yapmak amacıyla daha çok gayret sarf edeceğini, daha fazla emek vereceğini ve hep daha da iyiye ve güzele giderek insanlara örnek olacağını simgeler. Rüyada seramik tencere görmek insanın reel yaşamda ikilemler ile uğraşırken, çözümün aslında hemen yakınında olduğunu ve bu çözümün çok net ve kolay olduğunu haber verir.

Rüyada karo görmek katı düşüncelere sahip olduğunuzu simgeler. Bu rüya aynı zamanda monotonluk ifadesi de olabilir. Rüyada karo yapmak, yaptığını görmek evinizi yenileme, iyileştirme projelerinizi, isteğinizi simgeler.

“Rüyada Seramik Görmek” için bir yanıt

Merhaba,
Rüyamda yuvarlak, ince altı beyaz üstü renkli seramik objelerden onlarca yediğimi gördüm. Çok kolay bir şekilde yiyordum ve hiç zorlanmadım. Ferah bir mekandaydım. Tüm rüyam bu kadar..
Hiç bir yerde anlamını bulamadım. Yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir