Rüyada Şerbet Görmek

Rüyada şerbet görmek neye delalet eder?

Rüyamda evimizde kuran okunuyordu bende evdeki misafirlere şerbet dağıttım daha sonra evimizin kapısı çaldı. Kapıyı açtığımda yaşlı bir teyze vardı, elinde de beyaz renkli güzel bir kedi vardı, bana bir soru sordu, sorduğu soruda şuydu “sen kedimi olmak istersin yoksa evlenip mutsuz olmak mı istersin” dedi, bende kedi olmak isterim dedim ve sonra yüzüme pul gibi bir şey üfledi ve kayboldu rüyadan, çok etkilendim yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada şerbet görmek nasıl yorumlanır?

Yasemin merhaba. Rüyada Kuran görmek, Kuran-ı kerim görülmesi, bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir. Bakınız rüyada Kuran görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada şerbet görmek sağlık, sıhhat, afiyet, mutluluk, bir araya gelme mesajları verir. Rüyada şerbet içmek, şerbet içtiğini görmek malınız ve paranızla ömrünüzün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağınızı belirtir. Rüyada şerbet dağıtmak, şerbet dağıttığını görmek yaptıklarınızla insanlara mutlu edeceğinize işaret eder. Rüyada loğusa şerbeti görmek veya içmek çocuk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada badem şerbeti görmek ailede bol rızk, rahatlık ile yorumlanır. Oldukça güzel bir rüyadır.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir