Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Serçe Görmek

Rüyada serçe görmek neye işaret eder?

İyi günler, rüyamda serçe gördüm, avuçlarımda harikulade, mavi renkli serçe tutuyordum, yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler, Yasemin.

Rüyada serçe görmek neye yorulur?

Rüyada serçe görmek iç onuru temsil eder. Görünüşte küçük veya zayıf olabilirsiniz ancak onurunuzun asla hafife alınamayacağını simgeler. Rüyada serçe sevmek, serçe ile konuşmak, serçe tutmak, serçe yakalamak, bu rüya yalnızlık simgeler. Belki de yalnızlığı, bir süre yalnız kalmayı kendiniz tercih etmiş olabilirsiniz. Rüyada ölmüş serçe görmek bitiş simgesidir. Ancak bu bitiş olumsuz anlamda olmayabilir. Bir kapının kapanması ancak daha hayırlı bir kapının açılması gibi yorumlanır. Bazı kültürlerde bebek bekleyen ailelerin rüyalarında serçe görmesi erkek çocuğu sahibi olacağını müjdelediği belirtilmektedir.

Rüyada kuyruksallayan kuşu görmek her zaman tetikte olduğunuzu ve çevresi ile uyum içinde bulunduğunuzu gösterirken alternatif olarak, bir kuyruk sallayan sevinç, memnuniyet ve mutluluk anlamına gelebilir. Kuyruksallayan (Motacilla), yont kuşu olarak da bilinen, kuyruksallayangiller (Motacillidae) familyasının Motacilla cinsinden kuş türlerine verilen ad.

“Rüyada Serçe Görmek” için 3 yanıt

mrb ben rüyamda bir küçük kuş gördüm, serçe ve ya muhabbet kuşu yüzünü göremedim ama kuşun ayakları kopuktu, bileklerinden ayağı düz basıyordu, ne bir sopa gibi kopuklarıda yerde duruyordu bu ne anlama gelir cevabunız için şimdiden teşekkür ederim.

bence çok istediğin birşey hayatında gerçekleşecek ama senin umduğun kadar güzel sonuçlar doğurmayacak :( yani beklediğin gibi sonuç alamayacaksın

Ben Rüyamda uyuyordum uyandıgımda basımın yan tarafında ölmüş bi serce yavrusu gördum sonra yuvanın içine baktım bir sürü muhabbet kusu yavrusu var ve yatagımın ıcınde sarı bir muhabbet kusu gördum sonrasını hatırlamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir