Rüyada Serçe Görmek

Rüyada serçe görmek neye işaret eder?

İyi günler, rüyamda serçe gördüm, avuçlarımda harikulade, mavi renkli serçe tutuyordum, yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler, Yasemin.

Rüyada serçe görmek neye yorulur?

Rüyada serçe görmek iç onuru temsil eder. Görünüşte küçük veya zayıf olabilirsiniz ancak onurunuzun asla hafife alınamayacağını simgeler. Rüyada serçe sevmek, serçe ile konuşmak, serçe tutmak, serçe yakalamak, bu rüya yalnızlık simgeler. Belki de yalnızlığı, bir süre yalnız kalmayı kendiniz tercih etmiş olabilirsiniz. Rüyada ölmüş serçe görmek bitiş simgesidir. Ancak bu bitiş olumsuz anlamda olmayabilir. Bir kapının kapanması ancak daha hayırlı bir kapının açılması gibi yorumlanır. Bazı kültürlerde bebek bekleyen ailelerin rüyalarında serçe görmesi erkek çocuğu sahibi olacağını müjdelediği belirtilmektedir.

Rüyada kuyruksallayan kuşu görmek her zaman tetikte olduğunuzu ve çevresi ile uyum içinde bulunduğunuzu gösterirken alternatif olarak, bir kuyruk sallayan sevinç, memnuniyet ve mutluluk anlamına gelebilir. Kuyruksallayan (Motacilla), yont kuşu olarak da bilinen, kuyruksallayangiller (Motacillidae) familyasının Motacilla cinsinden kuş türlerine verilen ad.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir