Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Serçe Parmağını Kestiğini Görmek

Rüyada Serçe Parmağını Kestiğini Görmek Ne Demek?

İyi günler, yaşım 18 ve öğrenciyim. Bugün rüyamda hangi ayak olduğunu hatırlamıyorum ama ayak serçe parmağımın beni rahatsız ettiğini fark ettim ve makası alıp kestim. Hiçbir kanama olmadan parmağım direkt koptu bende alıp masanın üzerine bıraktım. Daha sonra belki mikrop kapar diye kolonya tarzı bir şeyle kestiğim yeri silmek istedim fakat bir türlü fırsat olmadı. Bu arada parmağımın kesildiği yere rüya boyunca üstten baktığım için herhangi bir yara falan da görmedim.

En sonunda parmağımı kestiğime pişman oldum ve anneme parmağımı alıp hastaneye gitmeyi eğer gidersek doktorların geri dikebileceğini söyledim ama annem bana kızdı ve hastaneye götürmek konusunda isteksiz bir tavır sergiledi, bende tam bu sırada uyandım. Geçtiğimiz günlerde üniversite sınavlarına girdim ve sınavlarım kötü geçti. Bu yüzden son 4 gündür çok stresli ve gergin bir ruh halindeyim. Belki de bu ruh haliyle alakalı bir şey bilemiyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada Serçe Parmağını Kestiğini Görmek Neye Çıkar?

Atakan selam, gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; rüyada parmak kesmek ve pişman olmak. Rüyada parmağını kesmek rüyayı gören kişinin öfkesini kontrol edemediğini veya öfke kontrolü hakkında bazı zorluklar yaşadığını gösterir ve reel yaşamda bu durumu hemen düzeltmesi aksi takdirde başının ağrıyacağını ifade eder.

Rüyada pişman olmak rüya sahibi insanın gerçek hayatta bazı konularda hayal kırıklığı yaşadığını veya bir takım tatminsizlik duygularını içinde olduğunu ifade eder.

Sonuç olarak gördüğün rüyanın yaşadığın bir hayal kırıklığı yüzünden büyük bir öfke hali yaşadığını işaret ettiği anlaşılıyor. Lütfen öfkeni kontrol etmeyi öğren ve sakin kafa ile olayları analiz edip, en iyi yolu bulmaya çalış. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir